کد خبر : 527650

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ زمان : ۰:۰۱

پوتین خطاب به نظامیان روس: ابوبکر البغدادی را زنده دستگیر کنید

منابع آگاه در کاخ کرملین فاش کردند که “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه از نظامیان این کشور که فرماندهی ماموریت جنگ علیه گروه تروریستی داعش را برعهده دارند خواسته است که تلاش کنند سرکردگان داعش از جمله “ابوبکر البغدادی” را زنده دستگیر کنند. این منابع افزودند: پوتین تاکید داشته که در صورت عدم بازداشت سرکردگان […]

منابع آگاه در کاخ کرملین فاش کردند که “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه از نظامیان این کشور که فرماندهی ماموریت جنگ علیه گروه تروریستی داعش را برعهده دارند خواسته است که تلاش کنند سرکردگان داعش از جمله “ابوبکر البغدادی” را زنده دستگیر کنند.
این منابع افزودند: پوتین تاکید داشته که در صورت عدم بازداشت سرکردگان داعش از سوی نظامیان روس اجساد آنها به پایگاه های روسیه انتقال یابد.
منابع آگاه با اشاره به اینکه رئیس جمهور روسیه خواستار انتقال “ابوبکرالبغدادی” به روسیه به منظور اعدام یا انتشار تصویر جسدش شده است، می افزایند: این اقدام روسیه در راستای مقابله با سیاست های آمریکا و نشان دادن شکست عملیات این کشور علیه داعش ظرف یکسال گذشته است.
در همین حال سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت: نیروی هوا-فضای روسیه اکنون در صدد عملیات علیه مراکز داعش در شهر الرقه به عنوان پایگاه اصلی این گروه تروریستی است.

پوتین پوتین خطاب به نظامیان روس: ابوبکر البغدادی را زنده دستگیر کنید

ارسال دیدگاه