کد خبر : 501106

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ زمان : ۸:۰۰

پسران نفرات برتر گروه‌های مختلف کنکور هستند

سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۴ را اعلام کرد که بر این اساس از ۱۰ نفر اول گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۹ نفر پسر و یک نفر دختر هستند که ۳ نفر از استان تهران و ۲ داوطلب از استان فارس در بین نفرات برتر حضور دارند. همچنین […]

سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۴ را اعلام کرد که بر این اساس از ۱۰ نفر اول گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۹ نفر پسر و یک نفر دختر هستند که ۳ نفر از استان تهران و ۲ داوطلب از استان فارس در بین نفرات برتر حضور دارند.

همچنین در گروه آزمایشی علوم تجربی ۷ پسر و ۳ دختر در نفرات برتر هستند و در این گروه استان فارس با دو داوطلب برتر در صدر است.

در نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی ۵ دختر و ۵ پسر هستند که بر اساس استان، استان‌های اصفهان، تهران و یزد هر کدام با ۳ داوطلب در صدر این گروه قرار دارند.

در گروه آزمایشی هنر از بین ۳ داوطلب برتر هر سه دختر هستند که ۲ نفر از استان تهران برگزیده شدند. همچنین در گروه آزمایشی زبان‌های خارجه از بین ۳ داوطلب برتر ۲ دختر و یک پسر برگزیده شدند که یک نفر از استان تهران، یک نفر شیراز و یک نفر از کاشان است.

بنابراین از میان ۳۶ داوطلب برتر کنکور ۱۰ نفر از استان تهران برگزیده شدند.

ارسال دیدگاه