کد خبر : 4596

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ زمان : ۷:۱۷

پرسپولیس را دست کم نمی‌گیریم

مجتبی روشنگر در خصوص نبرد حساس این هفته تیمش برابر پرسپولیس تهران در خانه عنوان کرد: اصلا و ابدا نباید به جایگاه کنونی و شرایط بحرانی پرسپولیس نگاه کنیم، آن‌ها در هر حالتی پرسپولیس هستند و نباید این حریف را دست کم بگیریم. خوشبختانه با توجه به پیروزی خوبی که در زمین تبریز و در […]

مجتبی روشنگر در خصوص نبرد حساس این هفته تیمش برابر پرسپولیس تهران در خانه عنوان کرد: اصلا و ابدا نباید به جایگاه کنونی و شرایط بحرانی پرسپولیس نگاه کنیم، آن‌ها در هر حالتی پرسپولیس هستند و نباید این حریف را دست کم بگیریم. خوشبختانه با توجه به پیروزی خوبی که در زمین تبریز و در برابر تراکتورسازی کسب کردیم از روحیه خوبی برخورداریم.

وی افزود: در مسابقه با تراکتور هم خوشبختانه با آنالیز خوبی که کادر فنی‌مان از حریف انجام داده ‌بود توانستیم راه نفوذ حریف را ببندیم و به یک پیروزی خوب دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان نیز در خصوص شرایط کلی تیمش اظهار کرد: به خوبی تمرینات را پیگیری می‌کنیم و به دنبال آمادگی هرچه بیشتر هستیم تا در مسابقات آتی هم بتوانیم با کسب نتایج مناسب دل هواداران فوتبال استان را شاد کنیم.

روشنگر با اشاره به اهمیت بالای حمایت هواداران در روز مسابقه با پرسپولیس گفت: باید از تک‌تک هواداران خوب پدیده که تاکنون از ما حمایت مناسبی داشتند تشکر کنم، ضمن اینکه از تمامی مردم فوتبال‌دوست مشهد دعوت می‌کنم تا در بازی مقابل پرسپولیس از پدیده حمایت کنند.۸۸

منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه