کد خبر : 1930

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ زمان : ۶:۵۹

پرسپولیس در پادگان نیروی دریایی ارتش سیرجان

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از مشرق، بازیکنان تیم فوتبال پرسولیس تمرین چهارشنبه خود را از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز کردند. قرار بود این تمرین پشت درهای بسته انجام شود اما در نهایت فرماندهان و سربازان حاضر در پادگان نیروی دریایی ارتش سیرجان از نزدیک شاهد تمرین قرمزپوشان بودند.   اعضای تیم در حالی […]

581dd66a 4fc7 41ac 8199 873874515e43 300x199 پرسپولیس در پادگان نیروی دریایی ارتش سیرجان

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از مشرق، بازیکنان تیم فوتبال پرسولیس تمرین چهارشنبه خود را از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز کردند. قرار بود این تمرین پشت درهای بسته انجام شود اما در نهایت فرماندهان و سربازان حاضر در پادگان نیروی دریایی ارتش سیرجان از نزدیک شاهد تمرین قرمزپوشان بودند.

 

اعضای تیم در حالی در این محل حاضر شدند که از سوی مقامات نظامی پادگان با شاخه‌های گل مورد استقبال قرار گرفتند. همچنین جمعی از خبرنگاران بومی نیز در محل تمرین حاضر شده بودند. در تمرین امروز همه بازیکنان بدون مشکل کار کردند.

 

کادر پزشکی پرسپولیس با هماهنگی کادر فنی در جریان تمرین روز سه‌شنبه به محمد نوری و امید عالیشاه در بخش‌هایی از تمرین استراحت داده بودند که شائبه مصدومیت این دو بازیکن پیش آمده بود، اما این دو با آمادگی خوبی در تمرین امروز، سایر همبازیان خود را همراهی کردند.

ارسال دیدگاه