کد خبر : 527595

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ زمان : ۰:۰۱

پرسپولیس حقوق نوروزی را کامل می‌دهد؟

جعفر کاشانی درباره درگذشت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان مطلب فوق اظهار کرد: هادی نوروزی یکی از باشخصیت‌ترین بازیکنان پرسپولیس بود و رفتار نجیبانه‌ای داشت. مردم هم با حضور در مراسم تدفین و خاکسپاری او نشان دادند که قهرمانان بی حاشیه و نجیب خود را دوست دارند؛ قهرمانانی که برای مردم گوهری بی بدیل […]

جعفر کاشانی درباره درگذشت کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان مطلب فوق اظهار کرد: هادی نوروزی یکی از باشخصیت‌ترین بازیکنان پرسپولیس بود و رفتار نجیبانه‌ای داشت. مردم هم با حضور در مراسم تدفین و خاکسپاری او نشان دادند که قهرمانان بی حاشیه و نجیب خود را دوست دارند؛ قهرمانانی که برای مردم گوهری بی بدیل هستند.
وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس حق و حقوق هادی نوروزی را چطور پرداخت خواهد کرد، گفت: در اینکه باشگاه باید تمام حق و حقوق و قرارداد نوروزی را بدهد، بحثی نیست. امیدوارم در شان باشگاه بتوانیم از خانواده نوروزی تجلیل کنیم.
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بحث تغییر رنگ پیراهن پرسپولیس به خاطر درگذشت نوروزی، تاکید کرد: اینکه رنگ لباس برای همیشه تغییر کند یک بحث احساسی است. نباید با اینگونه مسائل احساسی برخورد کرد. در گذشته هم بودند قهرمانانی که از پرسپولیس جان به جان آفرین تسلیم کردند. حرمت قهرمانان باید حفظ شود ولی باشگاه هم به روند خود ادامه خواهد داد.
کاشانی در پایان درباره اینکه آیا در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه شرکت می‌کند یا خیر،گفت: جلسه احتمالا ساعت ۱۴ برگزار شود. اگر حالم خوش باشد که به جلسه خواهم رفت.

ارسال دیدگاه