کد خبر : 3343

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷ زمان : ۸:۲۶

پردرآمدترین ورزشکار مرد دنیا (عکس)

ثروتمندترین ورزشکار کنونی جهان ورزش علاقه زیادی به نشان دادن دارایی هایش در رسانه ها و فضای مجازی دارد. فلوید می ودر بوکسور ۳۷ ساله آمریکایی همچنان پردرآمدترین ورزشکار دنیاست. او در سال ۲۰۱۴ بالاتر از تمام ستاره های دنیای ورزش عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان را از آن خود کرد. اما می ودر که ده […]

ثروتمندترین ورزشکار کنونی جهان ورزش علاقه زیادی به نشان دادن دارایی هایش در رسانه ها و فضای مجازی دارد.

فلوید می ودر بوکسور ۳۷ ساله آمریکایی همچنان پردرآمدترین ورزشکار دنیاست. او در سال ۲۰۱۴ بالاتر از تمام ستاره های دنیای ورزش عنوان پردرآمدترین ورزشکار جهان را از آن خود کرد. اما می ودر که ده ها عنوان قهرمانی در کارنامه خود دارد روز به روز پولدارتر می شود و اکنون دقیقا مشخص نیست که این بوکسور چقدر پول در می آورد.

بخش مهمی از درآمد ماحصل قهرمانی های او و حضورش در رقابت های مختلف است اما بخش دیگر این درآمد به حضور در برنامه های تبلیغاتی اختصاص دارد. فلوید می ودر علاقه زیادی به شهرت و البته نشان دادن میزان دارایی هایش دارد. تا امروز عکس های متعددی از می ودر در حالی که مشغول شمردن پول هایش است و یا اینکه دسته های اسکناس متعددی دور و بر خود دارد در فضای مجازی منتشر شده است.

116013 512 پردرآمدترین ورزشکار مرد دنیا (عکس)

 

116016 794 پردرآمدترین ورزشکار مرد دنیا (عکس)

او هر چند وقت یکبار اتومبیل جدید و بسیار گران قیمتی هم می خرد و کنار آن ژست های مختلف می گیرد تا عکس آن را در فضای مجازی بگذارد. اما این بوکسور شهیر آمریکایی روز گذشته کاری انجام داد که با همه فعالیت های قبلی او در فضای مجازی فرق داشت. او در فضای مجازی بخشی از ثروت شگفت انگیز و سرسام آور خود را اینگونه نشان داد که مقابل جت اختصاصی خود ایستاده است و جلوی آن نیز تمام اتومبیل های گران قیمتش از بوگاتی و فراری گرفته تا مازاراتی و لامبورگینی را پارک کرده است. او لحظاتی بعد نمایی از تمام کفش های گران قیمت اسپورت خود و عینک های آفتابی اش منتشر کرد. این دست از کارهای می ودر همواره با انتقادات شدیدی همراه بوده است. باید دید در قبال حرکت جدید آقای بوکسور کاربران چه عکس العملی از خود نشان می دهند.

ارسال دیدگاه