کد خبر : 3058

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ زمان : ۱۰:۳۷

ویروس فیلم مصاحبه در گوشی‏های اندرویدی

به گزارش گروه اقتصاد رویکرد، به نظر می‏رسد دانلود غیرقانونی این فیلم برای افرادی که مهارت کمتری دارند مشکل‏ساز شده است. معمولا وقتی می‏خواهید فیلمی را به‌صورت غیرقانونی (بدون پرداخت هزینه) دانلود کنید از تورنت استفاده می‏کنید یا در سایت‏های مختلف جست‌وجو می‏کنید. اما برخی کاربران مخصوصا ساکن کره‌جنوبی ظاهرا اپلیکیشن اندرویدی به این نام […]

به گزارش گروه اقتصاد رویکرد، به نظر می‏رسد دانلود غیرقانونی این فیلم برای افرادی که مهارت کمتری دارند مشکل‏ساز شده است. معمولا وقتی می‏خواهید فیلمی را به‌صورت غیرقانونی (بدون پرداخت هزینه) دانلود کنید از تورنت استفاده می‏کنید یا در سایت‏های مختلف جست‌وجو می‏کنید. اما برخی کاربران مخصوصا ساکن کره‌جنوبی ظاهرا اپلیکیشن اندرویدی به این نام را دانلود کرده‏اند به امید آنکه این اپلیکیشن فیلم را بر روی گوشی‏هایشان دانلود کند.

این بدافزار که توسط مک‏آفی کشف شده است و Android/Badaccents نام گرفته است اطلاعات حساب بانکی قربانیان را می‏دزدد تا برای دزدی پول از آن استفاده کند. فیلم مصاحبه در دو روز ابتدایی تنها از طریق تورنت بیش از یک و نیم میلیون بار به صورت غیرقانونی دانلود شده و سونی کماکان به فروش و کرایه این فیلم در یوتیوب، گوگل پلی و آی‏تونز ادامه می‏دهد.

ارسال دیدگاه