کد خبر : 84382

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷ زمان : ۷:۰۰

وصیت نامه شهید حسن جعفری

تاریخ تولد : ۱/۹/۱۳۴۱ محل تولد : تهران تاریخ شهادت : ۲۳/۱/۱۳۶۲ محل شهادت : ابوغریب قسمتی از وصیت نامه شهید حسن جعفری : هیچ قطره ای در مقیاس حقیقت و در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود، بهتر نیست. پروردگارا اکنون که نزدیک به یکسال است که این توفیق […]

تاریخ تولد : ۱/۹/۱۳۴۱

محل تولد : تهران

تاریخ شهادت : ۲۳/۱/۱۳۶۲

محل شهادت : ابوغریب

قسمتی از وصیت نامه شهید حسن جعفری : هیچ قطره ای در مقیاس حقیقت و در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود، بهتر نیست. پروردگارا اکنون که نزدیک به یکسال است که این توفیق را نصیبم کردی که بار دیگر به جبهه نبرد حق علیه باطل آیم مثل همیشه سپاسگزارم. اما خدایا این شکرگزاری را خالص بگردان.

خدایا بر حسب احساس مسئولیت دینی خود فی سبیل لله در این راه قدم برداشته ام و امیدوارم که بتوانم از جلوی راه اسلام خاری بردارم نه اینکه خاری باشم در راه! آرزو دارم که خدا را یاری دهد تا آنجا که بتوانم مبارزه کرده و دشمن داخلی و خارجی را نابود سازم و زمانی که شهادت در راه حق نصیب من شد این قطره خون ها پیروزی را برای اسلام به دنبال داشته باشد. اکنون چند جمله ای با پدر و مادر و برادر و خواهرانم دارم.

قامتتان راست نگاه دارید و ندای الله اکبر خمینی رهبر سر دهید و سخن شهیدان راه خدا را به مردم برسانید که سخن ما همانا پیوری از قرآن و خدا است. من از شما حلالیت می‌طلبم و در وصیت نامه به آن عملی که خود درست از عهده آن بر نیامده ام شما را توصیه می‌کنم و آن تقوای الهی است.

ارسال دیدگاه