کد خبر : 4792

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱ زمان : ۷:۰۶

وسوسه شدم، آدم کشتم

نام: حسن سن: ۴۰ سال جرم: قتل عمد آرام است، کلمات را شمرده شمرده بیان می‌کند و با تمام آرامشی که دارد پشیمان است و سرش را از روی تاسف تکان می‌دهد و ندامت خود را از کاری که انجام داده است، بیان می‌کند. حسن به اتهام قتل مرد میانسالی بازداشته شده است، مردی که […]

نام: حسن

سن: ۴۰ سال

جرم: قتل عمد

آرام است، کلمات را شمرده شمرده بیان می‌کند و با تمام آرامشی که دارد پشیمان است و سرش را از روی تاسف تکان می‌دهد و ندامت خود را از کاری که انجام داده است، بیان می‌کند.

حسن به اتهام قتل مرد میانسالی بازداشته شده است، مردی که چند سال قبل با دختر مورد علاقه اش ازدواج کرد، اما انگیزه مرد میانسال از جنایت این نبود، او در رابطه با انگیزه اش و نحوه جنایت می گوید: «۲۰ سال قبل، دختر مورد علاقه ام با مقتول به نام پیام ازدواج کرد و مدتی بعد هم من ازدواج کردم و دیگر خبری از پروانه نداشتم. تا این که چهار سال قبل به بهانه این که شوهرش با او بدرفتاری می کند با من تماس گرفت. همین تماس باعث شد تا ارتباط ما باهم بیشتر شود و همسرم از این ماجرا با خبر شد. حدود یک سال پیش پیام هم از این موضوع با خبر شد. فکر می کنم همسرم ماجرا را به نحوی به او گفته بود. من از زندگی با همسرم راضی نبودم، اما اگر پروانه وارد زندگی ام نشده بود به زندگی بااو ادامه می دادم.»

او ادامه می دهد: «تهدیدهای پیام از همان زمان شروع شد، به من گفتند که او به یک نفر پول داده تا مرا به قتل برساند. مدام تهدید می کرد که بچه هایم را می کشد یا این که بچه های پروانه را به قتل می رساند. از دست تهدیدهای پیام خسته شده بودم، برای همین با پروانه نقشه قتل او را کشیدیم. شب اول کلید را از او گرفتم و وارد خانه اش شدم، می خواستم با لوله آهنی به سرش بزنم و او را به قتل برسانم، اما دلم نیامد و بدون هیچ درگیری از خانه خارج شدم. فردای آن روز پروانه زنگ زد و گفت که پیام تهدید کرده و گفته می خواهد بچه هایش را خفه کند و خانه را به آتش بکشد. خیلی ترسیده بود، می دانستم اگر من پیام را نمی کشتم، فردا شب خودم کشته می شدم. برای همین دومین شب با همان کلیدی که از پروانه گرفته بودم، وارد خانه شان شدم. پروانه رفت طبقه سوم پیش بچه هایش و من با میله آهنی که در دست داشتم پیام را در خواب به قتل رساندم. جنازه را داخل روفرشی پیچیدم و داخل خودروی خودم قرار دادم و به طرف خارج از شهر حرکت کردم. در بزرگراه تهران ـ قم جسد را داخل رودخانه ای رها کردم و خودروی مقتول را هم در منطقه واوان رها کردم و برگشتم. فردای آن روز برای آن که پلیس به ما شک نکند، پروانه به اداره آگاهی رفت و ناپدید شدن همسرش را خبر داد. بعد از چند ماه هم با پروانه صیغه کردم و می خواستم او را به عقد خود دربیاورم که دستگیر شدم. زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شدم به قتل پیام با همدستی پروانه اعتراف کردم و او نیز همان روز بازداشت شد.

تپش (ضمیمه چهارشنبه روزنامه جام جم)

ارسال دیدگاه