کد خبر : 525258

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ زمان : ۰:۰۱

وزیر اطلاعات خبر داد: دستگیری نیروهای داعش قبل از بمب‌گذاری در ایران

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، حجت الاسلام سید محمود علوی ظهر امروز به عنوان نماینده ویژه دولت در دیدار و نشست مردمی در تویسرکان با گرامیداشت شهدای دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، وجود ۷۶۰ شهید تویسرکان را نشان دلدادگی مردم این دیار به مکتب اهل بیت، ولایت و نظام […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، حجت الاسلام سید محمود علوی ظهر امروز به عنوان نماینده ویژه دولت در دیدار و نشست مردمی در تویسرکان با گرامیداشت شهدای دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، وجود ۷۶۰ شهید تویسرکان را نشان دلدادگی مردم این دیار به مکتب اهل بیت، ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

وزیر اطلاعاتافزود: تاکنون تلاش دشمنان اسلام و انقلاب برای بمب گذاری در کشور توسط سربازان گمنام شناسایی و خنثی شده است.

وی با اشاره به کشف مواد منفجره در سه وزن ۱۵۰ کیلو، ۳۵۰ کیلو، و ۵۰ کیلو در جنوب کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: خدا را شکر همدلی و هم افزایی در بین نیروهای امنیتی و دولت خدمتگزار وجود دارد.

علوی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: باید فضای انتخابات برای یک رقابت سالم باشد و هر کس در راستای کار کاندیدای مورد نظر خود فعالیت کند.

وی با تاکید بر اینکه رقابت سالم باعث رشد سیاسی جامعه می شود تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم مجلس آینده بر اساس آرمان ها و ارزش های انقلاب و خادمان نظام باشد.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی 8 صبح
ارسال دیدگاه