کد خبر : 531771

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ زمان : ۸:۰۰

واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته‌شدن همبازی‌اش

آرنولد فابین پرلاتا سوسای ۲۶ ساله بازیکن تیم ملی فوتبال هندوراس بر اثر گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد. این هافبک بازی ساز در مرکز خرید منطقه سیبای هندوراس حضور داشت که ناگهان به ضرب گلوله کشته شد و تلاش ماموران اورژانس و حراست برای نجات جانش ثمری نداشت. در گزارش منتشر شده […]

آرنولد فابین پرلاتا سوسای ۲۶ ساله بازیکن تیم ملی فوتبال هندوراس بر اثر گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد. این هافبک بازی ساز در مرکز خرید منطقه سیبای هندوراس حضور داشت که ناگهان به ضرب گلوله کشته شد و تلاش ماموران اورژانس و حراست برای نجات جانش ثمری نداشت.

در گزارش منتشر شده از مرگ این بازیکن ملی پوش و نحوه حمله به او، آمده است: انگیزه قاتل هنوز مشخص نیست و پلیس در حال تحقیق در این خصوص است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، کشور هندوراس دارای یکی از بالاترین نرخ قتل در جهان است.

پرلاتا در تیم ملی هندوراس همبازی بنگستون، مهاجم کنونی تیم فوتبال پرسپولیس بود و به همین دلیل بنگستون در صفحه اینستاگرام خود راجع به درگذشت دوست قدیمی‌اش نوشت: یک دوست صمیمی و یک قهرمان واقعی ما را ترک کرد؛ روحت شاد برادر.

 1374131 494 واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته‌شدن همبازی‌اش

عثمان مادرید، ریاست فدراسیون فوتبال هندوراس در این خصوص به خبرنگاران گفته است: مرگ پرلاتا اتفاقی بسیار غم انگیز برای ورزش ملی هندوراس است.

قرار بود، پرلاتا هفته آینده در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورش مقابل کوبا به میدان برود.

ارسال دیدگاه