کد خبر : 532368

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ زمان : ۸:۰۰

واکنش سید حسن خمینی به تخریب‌ها

سید محمد حسن مخبر از شاگردان درس خارج فقه سید حسن خمینی در یکی از صفحات اجتماعی خود به واکنش یادگار امام  به تخریب‌ها نوشت: یک روز به ایشون گفتم: حاج آقا من اذیت می شم وقتی می بینم اینطور ناجوانمردانه به شما حمله می کنند و بدون علم ، تهمت می زنند و اهانت […]

سید محمد حسن مخبر از شاگردان درس خارج فقه سید حسن خمینی در یکی از صفحات اجتماعی خود به واکنش یادگار امام  به تخریب‌ها نوشت:

یک روز به ایشون گفتم: حاج آقا من اذیت می شم وقتی می بینم اینطور ناجوانمردانه به شما حمله می کنند و بدون علم ، تهمت می زنند و اهانت می کنند و …

با لبخند نگاهم کرد و آرام و مؤمنانه گفت: «این دوستی ها و دشمنی ها را خیلی جدی نگیر!»

همیشه در دنیا یک گروهی پیدا می شن که تعریفت رو بکنن و طرف دیگه هم گروهی پیدا می شن که بر علیه تو شعار می دهند. در شرایط مختلف، وقتی اقتضائات عوض شد خیلی ها از گروه اول می رن تو گروه دوم و خیلی ها از گروه دوم میان توی گروه اول.

خلاصه که این دو گروه همیشه هستند و دائم، چه از نظر تعدادو چه از نظر شخصیتها جا به جا می شن.  این که فکر کنی یک روزی بیاد که همه موافق و دوستار تو باشند یا همه مخالف و دشمن تو باشن هرگز اتفاق نمی افته.

بنا بر این کاری به درود ها و مرگ های مردم نداشته باش بین خودت و خدای خودت ببین که وظیفه و تکلیفت چیه؟ همون رو انجام بده و تمام.

ارسال دیدگاه