کد خبر : 527513

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ زمان : ۱۸:۰۸

واکنش رفسنجانی به مصافحه ظریف و اوباما

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سایت رسمی هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به نقل از یک کارشناس بین‌‌الملل اعلام کرد: رد نکردن دست اوباما از سوی ظریف الفبای دیپلماتیک و احترام ملتش بوده است. علی خرم در این یادداشت نوشته است: مخالفین آقای ظریف افرادی هستند که محبوبیت ایشان را خطری جدی […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سایت رسمی هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به نقل از یک کارشناس بین‌‌الملل اعلام کرد: رد نکردن دست اوباما از سوی ظریف الفبای دیپلماتیک و احترام ملتش بوده است.
علی خرم در این یادداشت نوشته است: مخالفین آقای ظریف افرادی هستند که محبوبیت ایشان را خطری جدی برای موقعیت فعلی خود می بینند و به هر روشی برای تخریب شخصیت ایشان متوسل می شوند. این آقایان هر بار به عناوین مختلف به وزیر خارجه حمله می کنند.
برخی از این آقایان، افرادی هستند که از مدیران و مجریان دولت نهم و دهم بودند و هم اکنون عملکرد مطلوب آقای دکتر روحانی و همچنین آقای ظریف باعث آشکار شدن اشتباهات آن دولت درعرصه صنعت ،اقتصاد و سیاست خارجی شده است. به همین دلیل، از هر فرصتی برای ضربه به آنان استفاده می کنند.
اقتصاد ایران در سال ۸۴ رتبه ۴ منطقه بوده است و این درحالی است که در سال ۹۲ ایران به رتبه ۱۳ تنزل پیدا کرد ،بدیهی است که همه می دانند که عملکرد دولت نهم و دهم برای منافع ملی بسیار مخرب بوده و آن افرادی که مسبب این اتفاق بد بوده اند امروز با این قبیل اتهامات سعی در منحرف کردن ذهن مردم دارند تا عملکرد منفی خودشان را پنهان نگه دارند.
عده ای دیگر از مخالفین آقای روحانی و ظریف از این هراس دارند که با توجه به محبوبیت روز افزون ایشان در نزد مردم در انتخابات سال ۹۶ دیگر فضا برای حضور آنها باقی نماند لذا با توسل به توهین و تخریب این دو شخصیت محبوب مردم سعی در ایجاد موقیعتی برای خود در آن انتخابات پیش رو دارند.
برخی از افرادی که از همان ابتدا با ایجاد نا امیدی در اذهان مردم سعی در زیر سؤال بردن برجام داشتند امروز شاهدند که آقای روحانی و دکتر ظریف این برنامه را به خوبی پیش برده و به نتیجه رساندند و اگر این روند به همین شکل پایان یابد، دیگر تمام اهرم ها از دست شان خارج می شود، لذا برای کارشکنی در روند به پایان رسیدن برجام از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند بود.

هاشمی رفسنجانی واکنش رفسنجانی به مصافحه ظریف و اوباما

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه