کد خبر : 531233

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ زمان : ۱۴:۰۰

واکنش‌ها به نامه رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب در این پیام خطاب به جوانان غربی تاکید کردند «اگر مردم اروپا اکنون چند روزی در خانه‌های خود پناه می‌گیرند و از حضور در مجامع ومراکز پرجمعیت پرهیز می‌کنند، یک خانواده فلسطینی دهها سال است که حتی در خانه خود از ماشین کشتار و تخریب رژیم صهیونیست در امان نیست». کیهان در […]

رهبر معظم انقلاب در این پیام خطاب به جوانان غربی تاکید کردند «اگر مردم اروپا اکنون چند روزی در خانه‌های خود پناه می‌گیرند و از حضور در مجامع ومراکز پرجمعیت پرهیز می‌کنند، یک خانواده فلسطینی دهها سال است که حتی در خانه خود از ماشین کشتار و تخریب رژیم صهیونیست در امان نیست».

کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: در کمتر از چند ساعت بالغ بر یک میلیون نفر فقط در شبکه العالم،این پیام را مرور کردند. شمار قابل توجهی از مخاطبان شبکه العالم از کشورهای مختلف عربی علاوه بر اعلام حمایت از سخنان رهبری آن را بازنشر داده‌اند. در کنار صدها کامنت و نظر منتشر شده از سوی مخاطبان در حمایت از سخنان رهبر انقلاب، برخی از آنها جملات جالبی را نوشته‌اند:
«سلامی علی» نوشت: خداوند رهبری و ملت و کشور ایران را پاینده بدارد… همه از کمکها و حمایت‌های ایران از انقلاب فلسطین و نوک پیکان مبارزه با رژیم صهیونیستی آگاهند.
«خیری خلف» هم خاطر نشان کرد: ایران همواره در یاری رساندن به مظلوم پیشتاز بوده است.
«الحاج ابو عمار» نوشت: سیدعلی تنها حامی فلسطین و ملت آن است… این در حالی است که اعراب به خودشان مشغولند و به یکدیگر دشمنی می‌ورزند. … یمن نمونه این رفتارها است…
یکی از کاربران به نام «حسن الشاعر» تاکید کرد: احسنت… به هدف زدید… این دقیقا همان مشکلی است که جوامع غربی از آن رنج می‌برند.
حسن الشاعر افزود: برادران، ما باید پیام امام خامنه‌ای دامت برکاته را با دقت مطالعه کنیم…
کاربری به نام «ماجد عبدالرازق» نوشت: از شما و جمهوری اسلامی ایران به خاطر کمک به همسایه خود عراق تشکر می‌کنیم… خداوند شما را حفظ کند.
کاربر دیگری تاکید کرد: از ایران می‌خواهم که نقش خود را در ایجاد آگاهی فکری و فرهنگی ایفا کند…
احمد محلاوی هم نوشت: بله… واقعا صحیح است… این سخن حق، آگاهانه و امانت‌دارانه است.
ارسال دیدگاه