کد خبر : 4619

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ زمان : ۷:۵۹

والدین پسر نوجوان از رابطه بی‌ شرمانه معلم شکایت کردند

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان، به نقل از آسوشیتدپرس، “برنا آلتیک” ۳۵ ساله که به اتهام تعرض جنسی به یکی از دانش‌آموزان نوجوان خود ماه گذشته دستگیر شده بود و تا زمان برگزاری دادگاه با قرار وثیقه آزاد شده بود بار دیگر با اتهام مشابه دستگیر شد. این معلم ۳۵ ساله درس زبان […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان، به نقل از آسوشیتدپرس، “برنا آلتیک” ۳۵ ساله که به اتهام تعرض جنسی به یکی از دانش‌آموزان نوجوان خود ماه گذشته دستگیر شده بود و تا زمان برگزاری دادگاه با قرار وثیقه آزاد شده بود بار دیگر با اتهام مشابه دستگیر شد.

این معلم ۳۵ ساله درس زبان و ادبیات انگلیسی در حالی در مقابل قاضی قرار گرفت که با گریه آنچه اتفاق افتاده بود را انکار می‌کرد.

“برانا آلتیک” هفته گذشته به اتهام رابطه نامشروع با یکی از دانش‌ آموزان ۱۶ ساله خود پس از شکایت والدین پسر نوجوان دستگیر شده بود درحالیکه وی ماه گذشته نیز به اتهام تعرض جنسی به دانش آموز خود دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شده بود.

درحالی که یکی از پسرانی که وی در گذشته با او  رابطه داشت در جایگاه شهود قرار گرفت، وی ادعای او را مبنی بر تعرض جنسی بی پایه و مسخره عنوان کرد.

ارسال دیدگاه