کد خبر : 525260

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ زمان : ۴:۰۰

هکر تلگرام یک دختر دانشجو در دام پلیس

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، هکری که حساب کاربری شبکه اجتماعی تلگرام شهروند بیرجندی را هک کرده بود دستگیر شد. چندی پیش دختری با در دست داشتن شکایتی مبنی بر دسترسی غیرمجاز یک ناشناس به حساب کاربری اش در شبکه تلگرام به پلیس فتای خراسان جنوبی مراجعه کرد. این زن با استرس و […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، هکری که حساب کاربری شبکه اجتماعی تلگرام شهروند بیرجندی را هک کرده بود دستگیر شد. چندی پیش دختری با در دست داشتن شکایتی مبنی بر دسترسی غیرمجاز یک ناشناس به حساب کاربری اش در شبکه تلگرام به پلیس فتای خراسان جنوبی مراجعه کرد.

crack telegram هکر تلگرام یک دختر دانشجو در دام پلیس

این زن با استرس و نگرانی زیاد به مهندسان پلیس فتا گفت: مدتی است که متوجه شدم پیام های شبکه تلگرام نصب روی گوشی من، پیش از اینکه نرم افزار را اجرا کنم خوانده می شود و این کار توسط یک ناشناس صورت می گیرد که باعث نگرانی من شده و خواستار رسیدگی به موضوع هستم

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی در رابطه با این خبر گفت: با بررسی ها و اقدامات سایبری شخص ناشناس لاگین شده به حساب کاربری تلگرام این زن شناسایی شد و پلیس وی را احضار کرد.

سرهنگ «سید غلامرضا حسینی» اظهار داشت: این هکر در بازجویی های پلیس گفت یک ماه پیش قصد فعال کردن نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام خود را داشتم که پس از وارد کردن مکرر شماره تلفن همراهم کد تاییدیه را دریافت نکردم و پس از آن شماره تلفن زن جوان را که با هم در یک دانشگاه دانشجو هستیم و در آن زمان آنلاین بود وارد کردم.

این آشنا ادامه داد: با شگردی خاص کد تایید را از شاکی دریافت کردم و حساب تلگرام وی در سیستم من فعال شد و قابلیت خواندن پیام های تلگرام وی را داشتم.

سرهنگ «حسینی» خاطرنشان کرد: با شناسایی و دستگیری هکر شبکه اجتماعی تلگرام پرونده تشکیل شده به همراه طرفین به دادسرا اعزام شدند.

منبع : روزنامه ایران
ارسال دیدگاه