کد خبر : 5469

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ زمان : ۶:۱۲

هویت جلاد ۱۰ ساله داعش فاش شد

منابع امینتی فرانسه اعلام کردند که این کودک با نام «صبری عسید» برادر یکی از عناصر اصلی تروریستی در فرانسه به نام «محمد مراه» است که چندی پیش از این کشور به مقصد سوریه فرار کرده است. مراه پیش از این در حمله تروریستی به یک مدرسه یهودی در فرانسه متهم به قتل ۷ نفر […]

منابع امینتی فرانسه اعلام کردند که این کودک با نام «صبری عسید» برادر یکی از عناصر اصلی تروریستی در فرانسه به نام «محمد مراه» است که چندی پیش از این کشور به مقصد سوریه فرار کرده است.

مراه پیش از این در حمله تروریستی به یک مدرسه یهودی در فرانسه متهم به قتل ۷ نفر شده بود که در نتیجه آن، پس از عملیاتی ۳۲ ساعته از سوی پلیس کشته شد. پس از کشته شدن او، اعضای خانواده‌اش سال گذشته با هدف عزیمت به سوریه، از فرانسه خارج شدند.

منابع امنیتی فرانسه اعلام کرده‌اند که تا کنون ۱۴۰۰ نفر از شهروندان این کشور برای پیوستن به داعش در عراق و سوریه به این کشورها عزیمت کرده‌اند.

گروهک تروریستی داعش در آخرین فایل تصویری که از اعدام گروگان‌های خود منتشر کرده است، برای بار دوم یک گروگان خود را به دست کودکی ۱۰ ساله اعدام کرد.

در این فایل تصویری ۱۳ دقیقه ای که به احتمال قوی در حومه شهر الرقه فیلمبرداری شده و از کیفیت و شیوه های هنری بسیار بالایی برخوردار است، جوانی نوزده ساله که متهم به جاسوسی برای اسرائیل شده است، به جرم خود اعتراف می‌کند و خود را لایق اعدام می‌داند.

او اعتراف می کند که در اسرائیل آموزش جاسوسی دیده است و پس از آن از طریق ترکیه وارد سوریه شده است. پس از چند دقیقه او به دست کودکی که ۱۰ ساله به نظر می‌رسد، با یک کلت کمری کشته می‌شود.

چندی پیش نیز این گروه تروریستی دو تبعه روس را به دست یک کودک اعدام کرده بود.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه