کد خبر : 5329

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ زمان : ۲۰:۰۰

همکاری اسراییل با داعش در قاچاق اعضای بدن قربانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ایرنا به نقل از سایت خبری ‘الیوم الثامن’ نوشت: شبکه دو تلویزیون رژیم اسراییل فاش ساخته که داعش اعضای بدن قربانیان خود و حتی مجروحان داعشی را که در جبهه های جنگ به شدت زخمی می شوند، با همکاری یک تیم متخصص پزشکی اسراییلی به فروش می رساند. […]

%D9%82%D8%A7%DA%86%D8%A7%D9%82%20%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%AF%D9%86%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84 همکاری اسراییل با داعش در قاچاق اعضای بدن قربانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ایرنا به نقل از سایت خبری ‘الیوم الثامن’ نوشت: شبکه دو تلویزیون رژیم اسراییل فاش ساخته که داعش اعضای بدن قربانیان خود و حتی مجروحان داعشی را که در جبهه های جنگ به شدت زخمی می شوند، با همکاری یک تیم متخصص پزشکی اسراییلی به فروش می رساند.

براساس این گزارش، داعش از پزشکان اسراییلی در یک بیمارستان مخصوص در شهر موصل برای این اقدام ضد انسانی استفاده می کند. گفته شده که داعش بیشتر اعضای بدن قربانیان خود را در ترکیه می فروشد.

پیش از این داعش برای تامین منابع مالی خود از کمک های کشورهای عرب منطقه، فروش نفت و مواد مخدر استفاده می کرد، اما اکنون فروش اعضای بدن قربانیان به چهارمین منبع اصلی درآمد داعش تبدیل شده است.

گفته می شود که داعش ابتدا با یک تیم پزشکی عراقی برای این کار وارد مذاکره شده بود که پزشکان عراقی حاضر به پذیرش آن نشدند، اما پزشکان اسراییلی پیشنهاد داعش را پذیرفتند.

رژیم صهیونیستی از ابتدای بحران در منطقه، همواره میزبان مجروحان گروههای تروریستی بوده و آنان را در شهرهای فلسطین اشغالی درمان کرده است.

ارسال دیدگاه