کد خبر : 4311

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ زمان : ۷:۲۴

همسرم اعتیاد شدید به مشروبات الکلی دارد

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: ۱۷ سال پیش من با مردی به نام علی ازدواج کردم. او کارمند بود و وضع مالی بدی نداشت. زندگی بدی نداشتم اما از وضعیتی که در آن بودم […]

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: ۱۷ سال پیش من با مردی به نام علی ازدواج کردم. او کارمند بود و وضع مالی بدی نداشت. زندگی بدی نداشتم اما از وضعیتی که در آن بودم گله داشتم.

زن جوان ادامه داد:فکر می‌کردم شاید همسرم اجازه بدهد که درس بخوانم و به سرکار بروم اما او درس و کار کردن برای زن را بد می‌دانست و می‌گفت باید در خانه باشم و روزم را با تربیت بچه و کارهای خانه سپری کنم.

وی افزود:حالا ۱۵ سال از زندگیم می‌گذرد در این مدت صاحب ۲ فرزند شده‌ام. در این مدت همه سختی‌ها را تحمل کردم و در کنار همسرم ماندم. اما متوجه شدم مدتی است که همسرم به مصرف مشروبات الکلی اعتیاد پیدا کرده است. مرتب با دوستانش به سفر و خوش گذرانی می‌رود و من واقعا دیگر نمی‌توانم این وضعیت را تحمل کنم. می‌خواهم از شوهرم جدا شوم و برای خودم زندگی کنم.

بعد از حرف‌های این زن، قاضی شوهر این زن را به دادگاه احضار کرد.

ارسال دیدگاه