کد خبر : 4819

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲ زمان : ۷:۲۷

همسرم اصرار دارد که در یک خانه اجاره‌ای زندگی کنم

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی یک سال پیش همسر اولم فوت کرد و من با یک زن دیگر آشنا شدم. اما وقتی با هم ازدواج کردیم همسرم اصرار می‌کند که از خانه خودم که برای خودم است به خانه […]

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی یک سال پیش همسر اولم فوت کرد و من با یک زن دیگر آشنا شدم. اما وقتی با هم ازدواج کردیم همسرم اصرار می‌کند که از خانه خودم که برای خودم است به خانه او بروم و در ماه کلی پول اجاره بدهم.

مرد جوان ادامه داد:وقتی با همسر دومم آشنا شدم و به عقد یکدیگر در آمدیم او اصرار کرد که من به خانه اجاره‌ای او بروم و ماهی یک میلیون تومان اجاره پرداخت کنم. در صورتیکه من خودم خانه دارم و نیازی نیست که در یک خانه اجاره‌ای زندگی کنم. ولی همسرم قبول نمی‌کند و می‌گوید که دوست ندارد در خانه زن سابقم که فوت شده زندگی کند. هرچه به او اصرار می‌کنم فایده‌ای ندارد و او حرف خودش را می‌زند برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. فکر می‌کنم این زندگی اصلا شروع نشود خیلی بهتر است.

بعد از حرف‌های این مرد قاضی همسر وی را نیز به دادگاه خانواده احضار کرد تا پس از شنیدن صحبت‌های او در این خصوص تصمیم گیری کند.

.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه