کد خبر : 523818

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ زمان : ۱۴:۰۱

همایش حامیان احمدی‌نژاد بدون حضور خبرنگاران آغاز شد

تسنیم : همایش حامیان محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ جمهور سابق از لحظاتی پیش در محل دانشگاه ایرانیان در منطقه جنت‌آباد تهران آغاز شده است. سیدمجتبی ثمره‌هاشمی، مجید نامجو وزیر سابق نیرو، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی، سیدشمس‌الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد، خسرو معتضد، مرتضی تمدن، علی‌اکبر جوانفکر، مهدی غضنفری وزیر سابق صنعت، بهروز مرادی و […]

تسنیم : همایش حامیان محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ جمهور سابق از لحظاتی پیش در محل دانشگاه ایرانیان در منطقه جنت‌آباد تهران آغاز شده است.

سیدمجتبی ثمره‌هاشمی، مجید نامجو وزیر سابق نیرو، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی، سیدشمس‌الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد، خسرو معتضد، مرتضی تمدن، علی‌اکبر جوانفکر، مهدی غضنفری وزیر سابق صنعت، بهروز مرادی و عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر اسبق کار تا این لحظه در این همایش حضور یافته‌اند.

سخنران اصلی این گردهمایی محمود احمدی‌نژاد است و قرار است برخی وزرا و مدیران دولت‌های نهم و دهم نیز در این مراسم سخنرانی کنند.

از حدود ۴۰۰ نفر از مدیران دولت‌های نهم و دهم از تمامی استان‌ها دعوت به عمل آمده است.

ورود خبرنگاران به محل برگزاری مراسم از سوی برگزارکنندگان ممنوع است و تمامی دعوت‌شدگان به این همایش با کارت دارای کد شناسایی وارد محل برگزاری مراسم می‌شوند. برگزارکنندگان مراسم ورود و خروج به محل برگزاری این مراسم را کاملاً کنترل می‌کنند.

به گزارش تسنیم، برخی سایت‌های نزدیک به رئیس جمهور سابق روز گذشته اعلام کردند که این نشست سراسری در قالب تبیین مبانی و آرمان‌های انقلاب و امام(ره) برگزار خواهد شد.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد.

ارسال دیدگاه