کد خبر : 454928

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱ زمان : ۱۲:۲۱

هشدار درباره روان‌گردان نخ و برنز

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، سعید صفاتیان درباره مواد روان‌گردان نخ و برنز به خانواده‌ها هشدار جدی داد. رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این رابطه گفت: خانواده‌ها باید مواظب فرزندان در خصوص مواد روان‌گردان نخ و برنز باشند. مصرف این نوع مواد روان‌گردان […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، سعید صفاتیان درباره مواد روان‌گردان نخ و برنز به خانواده‌ها هشدار جدی داد.

رئیس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این رابطه گفت: خانواده‌ها باید مواظب فرزندان در خصوص مواد روان‌گردان نخ و برنز باشند.

مصرف این نوع مواد روان‌گردان جالب است بدانید که پاشیدن این ماده روی زخم می‌باشد. مصرف‌کنندگان بخشی از بدن خود را زخمی می‌کنند که این زخم ۲ تا ۵ سانتی‌متر عمق دارد و این ماده را روی زخم خود می‌پاشند تا به مرور زمان تأثیر آن را ببینند.

روان‌گردان نخ و برنز از نظر شکل شبیه برنج سوخته است. و البته بد نیست بدانید که طول این ماده روان‌گردان بیشتر از ۱ دانه برنج است.

روان‌گردان نخ و برنز بسیار اعتیادآور است و جالب اینکه درمان دارویی ندارد و فقط از طریق درمان غیردارویی می‌توان مبتلایان به این ماده روان‌گردان را درمان کرد.

کسانی که ماده روان‌گردان نخ و برنز استفاده می‌کنند در کمتر از ۱ ماه قابل شناسایی هستند. آنها در شخصیت، یادگیری، شنوایی، حافظه، و حس لامسه اختلال دارند و گاهی اوقات هذیان می‌گویند .

گاه مصرف‌کنندگان این ماده حالت خودکشی به خود دست می‌دهند و خودکشی می‌کنند.

ارسال دیدگاه