کد خبر : 526969

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ زمان : ۱۴:۰۸

هاشمی رفسنجانی : ما همه ضربه‌های ۸ سال گذشته را نگفته‌ایم

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما همه ضربه‌های ۸ سال گذشته را نگفته‌ایم و عمق قضیه خیلی بالاتر از اینهاست، به نقش تحریم‌ها علیه کشورمان پرداخت و گفت: در حال حاضر دولتی آمده که با فداکاری و شهامت وارد منطقه ممنوعه مذاکرات شده است و در این مسیر پیروز شد. آیت الله […]

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما همه ضربه‌های ۸ سال گذشته را نگفته‌ایم و عمق قضیه خیلی بالاتر از اینهاست، به نقش تحریم‌ها علیه کشورمان پرداخت و گفت: در حال حاضر دولتی آمده که با فداکاری و شهامت وارد منطقه ممنوعه مذاکرات شده است و در این مسیر پیروز شد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنگره آکادمی اقتصاد سلامت در هتل پارسیان آزادی درباره وضعیت کنونی منطقه اظهار داشت: هم اکنون منطقه ما ناامن‌ترین کشور دنیا شده و اگر خدای ناکرده ما نتوانیم خواسته حداقلی مردم را تامین کنیم، به آسانی دست‌های مرموز می‌توانند امنیت ما را از بین ببرند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به حضور داعش در نزدیکی مرزهای ایران اشاره و تصریح کرد: در مرز ما (شرق کشور) داعش پایگاه زده و از غرب تا مرز قصرشیرین پیش آمده است و وقتی به ۳۵ کیلومتری ما رسیدند ما تهدید کردیم که اگر جلوتر بیایید می‌زنیم.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به حضور آمانو رئیس آزانس انرژی اتمی در ایران گفت: چون آقای آمانو به مجلس آمریکا رفته بود، اگر به مجلس ایران نمی‌آمد می‌گفتند به مجلس اهانت شد. آنها تا اینقدر در بحث اجرای توافقنامه جدی هستند و ما باید خودمان جدی باشیم و عجله‌ای هم ندارند که تحریم‌ها امروز یا فردا برداشته شود چرا که سود می‌برند و پول‌های ما در حساب آنهاست از این رو خودمان باید دلمان بسوزد اما افرادی به اسم انقلاب و اسلام سنگ‌اندازی می‌کنند.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه