کد خبر : 529652

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ زمان : ۱۰:۰۲

هاشمی: اقدامات تیم مذاکره‌کننده براساس منافع نظام بود

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم اختتامیه دومین همایش گردهمایی سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور: تأیید برجام در مجلس شورای اسلامی نشان می‌دهد که اقدامات تیم مذاکره‌کننده براساس منافع نظام بوده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مجمع تشخیص مصلحت […]

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم اختتامیه دومین همایش گردهمایی سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور: تأیید برجام در مجلس شورای اسلامی نشان می‌دهد که اقدامات تیم مذاکره‌کننده براساس منافع نظام بوده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم اختتامیه دومین همایش گردهمایی سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور، با اشاره به عزم جزم رهبری نظام، دولت و ملت، درخصوص مسائل هسته‌ای گفت: تأیید برجام در مجلس شورای اسلامی هم نشان می‌دهد که اقدامات تیم مذاکره‌کننده براساس منافع نظام بوده است.
آقای هاشمی رفسنجانی حضور در همایش و دیدار با سفرای ایران در خارج از کشور را به ویژه در شرایط پسافرجام، به فال نیک گرفت و افزود: همه شما بزرگواران که در خارج از ایران از منافع و سیاست های جمهوری اسلامی ایران دفاع و حفاظت می‌کنید، می‌دانید و مطمئناً حس می‌کنید که فضای جهانی به نفع جمهوری اسلامی تغییر یافت.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آقای روحانی گروهی باتجربه را به مدیریت آقای ظریف انتخاب کرد، گفت: تیم مذاکره کننده ایران هم در جهادی سیاسی وارد میدانی شده بود که نه تنها هیئت سیاسی ۶ کشور بزرگ امریکا و اروپا، بلکه اتحادیه اروپا هم آمده بودند که در مذاکرات ایران را مجاب کنند، که سرانجام خود مجاب شدند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری شرایط مذاکرات سیاسی در مجامع بین‌المللی، به سختی کار تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران اشاره کرد و افزود: فرزندان ایران اسلامی کاری کردند که به عنوان افتخار ایرانیان در تاریخ دیپلماسی دنیا جاودان شده است.

منبع : فرارو
ارسال دیدگاه