کد خبر : 4367

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ زمان : ۶:۵۵

نیکوکارترین پیتزا فروش دنیا + عکس

به‌گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، جوانی ۲۷ ساله تصمیم گرفت تا به روشی بی نظیر برای آخرت خود یک زندگی خوب را بسازد؛ او در طول یک‌سال گذشته بیش از ۸۵۰۰ تکّه پیتزای رایگان به بی‌خانمان‌ها داده تا از گرسنگی جانشان را از دست ندهند. او که مغازه اش در یک منطقه فقیرنشین بنا شده، […]

به‌گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، جوانی ۲۷ ساله تصمیم گرفت تا به روشی بی نظیر برای آخرت خود یک زندگی خوب را بسازد؛ او در طول یک‌سال گذشته بیش از ۸۵۰۰ تکّه پیتزای رایگان به بی‌خانمان‌ها داده تا از گرسنگی جانشان را از دست ندهند.

او که مغازه اش در یک منطقه فقیرنشین بنا شده، همیشه به بی‌خانمان‌ها پیتزای رایگان می‌داد تا اینکه روزی مردی درخواست کرد پول پیتزای اولین فقیری که از در وارد شود را بدهد و «ماسون» تصمیم گرفت تا به افتخار این مرد یادداشتی را روی دیوار بچسباند.
این خبر در شهر پخش شد و هزاران نفر به این مغازه آمدند تا برای فقیران غذا بخرند؛ حالا دیوارهای این مغازه پر از نوشته‌های جالب شده است و روزانه ۳۰ تا ۴۰ بی‌خانمان می‌توانند از گرسنگی نجات پیدا کنند.
زمانی که «ماسون وارتمن» از کار خوبش در وال استریت استعفا داد تا به فروش پیتزاهای یک دلاری مشغول شود، بسیاری فکر می کردند که او دیوانه شده و قصد دارد دنیای خود را با این کار خراب کند اما وی فکر دیگری داشت.

431974 943 نیکوکارترین پیتزا فروش دنیا + عکس
ارسال دیدگاه