کد خبر : 523599

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ زمان : ۱۰:۰۴

نیلسون مسبب بدبختی پرسپولیس را معرفی کرد

روزنامه خبر ورزشی : شاید تنها اتفاق دل انگیز از حضور مانوئل ژوزه برای پرسپولیسی ها آوردن نیلسون کوریا به این تیم بود. گلری که در تیم قرمزها ماند و توانست روزهای خوبی را با هواداران این تیم تجربه کند. او اما نیم فصل دوم لیگ قبل از پرسپولیس جدا شد. در حالی که در […]

روزنامه خبر ورزشی : شاید تنها اتفاق دل انگیز از حضور مانوئل ژوزه برای پرسپولیسی ها آوردن نیلسون کوریا به این تیم بود. گلری که در تیم قرمزها ماند و توانست روزهای خوبی را با هواداران این تیم تجربه کند. او اما نیم فصل دوم لیگ قبل از پرسپولیس جدا شد.
در حالی که در نیم فصل اول خیلی بهتر از سوشا مکانی بود ، از این تیم کنار گذاشته شد تا تنها سوشا شماره یک قرمزها باشد. این تصمیم درخشان انتقادهای زیادی به همراه داشت و هنوز خیلی از پرسپولیسی ها برای این تصمیم از درخشان انتقاد می کنند اما این تنها هواداران نیستند که شخص نیلسون هم چنین نظری دارد. ا
و در این باره گفته است:«مسبب تمام مشکلات پرسپولیس سال قبل حمید درخشان بود. او با تصمیماتش این مشکلات را ایجاد کرد.»
نیلسون در ۴۰ سالگی به تیمی در لیگ پرتغال پیوسته و همچنان می خواهد بازی کند. درخشان اما بعد از فصلی ناکام از پرسپولیس برکنار شد و حالا این تیم را برای طلب ۳۵۰ میلیون تومانی اش تهدید به شکایت به فیفا و کسر امتیاز کرده است.
درخشان اوایل فصل قبل و از سوی زادمهر به سیاسی معرفی شد تا این پیشکسوت عضو هیات مدیره هم باعث برکناری دایی شود  و هم درخشان که منتقد اصلی دایی بود را روی نیمکت یکی از بحران زده ترین پرسپولیس های تاریخ بنشاند.

ارسال دیدگاه