کد خبر : 525323

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ زمان : ۲۲:۰۰

نگرانم از اینکه این وصلت صورت نگیرد

سؤال : یکی از اقوام ما قرار است به خواستگاری ام بیاید و به طور ضمنی چیزهایی را به مادرم گفته است، ولی نمی‌دانم چرا نگرانم از اینکه این وصلت صورت نگیرد. د، خ از اهواز   پاسخ : چیزی که تمرکز حواس شما را کم کرده است موضوع ازدواج نیست بلکه نگرانی شما به […]

سؤال :

یکی از اقوام ما قرار است به خواستگاری ام بیاید و به طور ضمنی چیزهایی را به مادرم گفته است، ولی نمی‌دانم چرا نگرانم از اینکه این وصلت صورت نگیرد.

د، خ از اهواز

 

پاسخ :

چیزی که تمرکز حواس شما را کم کرده است موضوع ازدواج نیست بلکه نگرانی شما به این دلیل است که احتمال می‌دهید که پسر فامیل تان که فکر می‌کنید هر ۲ به یکدیگر علاقه‌مندید، از شما خواستگاری نکند و شما او را از دست بدهید.

با توجه به توضیحاتی که نوشته بودید، خانواده شما نسبت به این شخص نظر مثبت دارند و در این مسیر خانم شما می‌توانند غیرمستقیم تأیید و توجه شان را نسبت به این شخص با خانواده‌اش نشان دهند و اگر این شخص و خانواده‌اش شما را نیز برای ازدواج در نظر گرفته باشند، شرایط برای خواستگاری شما آماده خواهد شد و نکته آخر اینکه ما صرفاً نگاه و رفتارهای ۱ فرد نمی‌کنیم. مطمئن باشیم که علاقه فرد به ما با این هدف همراه است که حتماً آن فرد ما را برای ازدواج انتخاب کرده است.

دکتر منصوری

ارسال دیدگاه