کد خبر : 530580

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ زمان : ۱۶:۰۰

نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

نمایشگاه بین المللی خودرو لس آنجلس برای نخستین بار در سال ۱۹۰۷ برگزار شد و با گذشت زمان بر محبوبیت و اهمیت آن افزوده شده است. این نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می شود و امروزه یکی از مهم‌ترین و بزرگترین رویدادهای صنعت خودروسازی در جهان است. طی نمایشگاه امسال نیز برترین شرکت های خودروسازی […]

نمایشگاه بین المللی خودرو لس آنجلس برای نخستین بار در سال ۱۹۰۷ برگزار شد و با گذشت زمان بر محبوبیت و اهمیت آن افزوده شده است. این نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می شود و امروزه یکی از مهم‌ترین و بزرگترین رویدادهای صنعت خودروسازی در جهان است. طی نمایشگاه امسال نیز برترین شرکت های خودروسازی جهان برخی از جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشتند. در ادامه نگاهی گذرا به موتور شو لس آنجلس ۲۰۱۵ خواهیم داشت.

بیوک لاکراس ۲۰۱۷

528367 651 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

بیوک لاکراس ۲۰۱۷ اساسا نسخه ای با طراحی متعادل‌تر از مدل مفهومی بیوک اونیر است که حدود یک سال پیش در نمایشگاه خودرو دیترویت معرفی شد. این خودرو سدان نسبت به مدل های پیشین خود از طول و پهنای بیشتری برخوردار شده و ارتفاع آن کاهش یافته است و همچنین به لطف استفاده گسترده از مواد سبک وزن کاهش وزن ۱۳۶ کیلوگرمی را نیز تجربه کرده است. بیوک لاکراس به پیشرانه کاملا جدید ۳٫۶ لیتری شش سیلندر خورجینی مجهز است که توانایی تولید ۳۰۵ اسب بخار نیرو و ۲۶۸ پوندفوت گشتاور را دارد.

کادیلاک XT5 ۲۰۱۷

528368 136 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

کادیلاک XT5 ۲۰۱۷ جایگزینی برای مدل SRX محسوب می شود و به رغم اندازه تقریبا مشابه، ۱۲۶ کیلوگرم از آن سبک‌تر است. این خودرو کراس اوور به پیشرانه جدید ۳٫۶ لیتری شش سیلندر خورجینی مجهز است که توانایی تولید ۳۱۰ اسب بخار نیرو و ۲۷۰ پوندفوت گشتاور را دارد. یک جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیروی پیشرانه را بر عهده دارد.

فیات ۱۲۴ اسپایدر ۲۰۱۷

528369 421 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

پس از گذشت حدود یک دهه، ۱۲۴ اسپایدر بار دیگر به خط تولید فیات بازگشته است. نسل جدید این خودرو از پلتفرم مشترک با نسل چهارم مزدا میاتا برخوردار است اما طول آن ۱۲۷ میلیمتر بیشتر و وزنش ۴۵ کیلوگرم کمتر از برادر ژاپنی خود است. فیات ۱۲۴ اسپایدر به واسطه زبان طراحی خود از مزدا میاتا متمایز است. این خودرو به پیشرانه ۱٫۴ لیتری چهار سیلندر مجهز شده که با استفاده از یک توربو توانایی تولید ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۱۸۴ پوندفوت گشتاور را دارد.

جمس کانیون دنالی ۲۰۱۷

528370 848 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

جمس کانیون دنالی ۲۰۱۷ تنها عضو رده بالا و لوکس در بخش وانت پیک‌آپ های اندازه متوسط محسوب می شود. جلو پنجره کرومی برجسته که با الهام از مدل بزرگتر سیرا ۱۵۰۰ دنالی شکل گرفته، رینگ های آلیاژی ۲۱ اینچی و لوله اگزوزهای صیقل خورده توجه هر بیننده ای را به سوی جمس کانیون دنالی جلب می کنند. این خودرو به پیشرانه ۳٫۶ لیتری شش سیلندر خورجینی و یا پیشرانه ۲٫۸ لیتری دورامکس توربو دیزل مجهز می شود.

هوندا سیویک کوپه ۲۰۱۶

528371 134 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

مدل کاملا جدید سیویک کوپه ۲۰۱۶ از نمای جلو تقریبا ظاهری مشابه با مدل سدان دارد اما خط سقف شیب دار با ارتفاع کمتر نسبت به مدل سدان و طراحی ظاهری متفاوت قسمت عقب خودرو با صندوقی کوتاه‌تر آن را متمایز می سازند. در طراحی داخلی کابین هوندا سیویک کوپه ۲۰۱۶ از مواد باکیفیت بالا استفاده شده و از فضای جادارتری نسبت به مدل های پیشین خود سود می برد. برای این خودرو امکان سفارش پیشرانه تنفس طبیعی ۲ لیتری چهار سیلندر با توانایی تولید ۱۵۸ اسب بخار نیرو و یک پیشرانه توربوشارژردار ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر با توانایی تولید ۱۷۴ اسب بخار نیرو وجود دارد.

هیوندای الانترا ۲۰۱۷

528372 849 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

طراحی هیوندای الانترا ۲۰۱۷ تحت تاثیر برادر بزرگتر خود یعنی هیوندای سوناتا قرار گرفته است. در این خودرو از فناوری های پیشرفته مانند کروز کنترل تطبیقی، سیستم کمکی رانندگی میان خطوط، ترمز اضطراری اتوماتیک و سیستم اطلاعات‌سرگرمی با پشتیبانی از اندروید اتو استفاده شده است. هیوندای الانترا به صورت استاندارد دارای پیشرانه جدید ۲ لیتری چهار سیلندر است که توانایی تولید ۱۴۷ اسب بخار نیرو را دارد. نیروی پیشرانه توسط یک جعبده دنده شش سرعته غیراتوماتیک یا شش سرعته اتوماتیک منتقل می شود.

لینکلن MKZ ۲۰۱۷

528373 115 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

لینکلن MKZ ۲۰۱۷ از زبان طراحی جدیدی سود می برد و جلو پنجره ای که با الهام از مدل مفهومی کانتیننتال شکل گرفته جلوه جسورانه‌تری به خودرو بخشیده است. لینکلن MKZ به پیشرانه ۳ لیتری شش سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید ۴۰۰ اسب بخار نیرو و ۴۰۰ پوندفوت گشتاور را دارد. این خودرو دارای سیستم چهار چرخ متحرک است.

مزدا CX-9 ۲۰۱۶

528374 883 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

مزدا CX-9 ۲۰۱۶ توانایی حمل هفت سرنشین را دارد و نسبت به مدل پیشین خود ۱۳۶ کیلوگرم سبک‌تر شده است. یکی از دلایل اصلی کاهش وزن این خودرو استفاده از شاسی اسکای‌اکتیو است. زبان طراحی مزدا که به نام کودو شناخته می شود در مزدا CX-9 نیز قابل مشاهده است. پیشرانه ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر که توانایی تولید ۲۲۷ اسب بخار نیرو و ۳۱۰ پوندفوت گشتاور را دارد در این خودرو به کار گرفته شده است.

مرسدس بنز GLS ۲۰۱۷

528375 521 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

مرسدس بنز GLS به عنوان S کلاس بخش خودروهای شاسی بلند مرسدس بنز شناخته می شود و با طراحی ظاهری جدید نگاه ها را به سوی خود خیره می کند. این خودرو به پیشرانه های شش و هشت سیلندر مجهز می شود. مدل مرسدس-ای‌ام‌جی GLS63 دارای پیشرانه توربو دوقلو ۵٫۵ لیتری هشت سیلندر خورجینی است که توانایی تولید ۵۷۷ اسب بخار نیرو و ۵۶۱ پوند فوت گشتاور را دارد. نیروی پیشرانه توسط یک جعبه دنده هفت سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می شود.

سوبارو امپرزا کانسپت

528376 161 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

مدل مفهومی سوبارو ایمپرزا سدان پیش نمایشی از نسل آینده این خودرو است. این خودرو از طراحی ظاهری چشمگیرتری نسبت به مدل فعلی سود می برد. انتظار می رود نسخه تولید انبوه سوبارو ایمپرزا جدید با طراحی متعادل‌تر شده نسبت به این مدل مفهومی در نمایشگاه خودرو شیکاگو که فوریه آینده برگزار می شود، به نمایش گذاشته شود.

مازراتی گیبلی S / مازراتی کواتروپورته S

528377 461 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

528378 943 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

مازراتی گیبلی S به پیشرانه توربو دوقلو ۳ لیتری شش سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید ۴۰۴ اسب بخار نیرو را دارد. این خودرو طی ۴٫۹ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند. همچنین مازراتی مدل کواتروپورته S را نیز در نمایشگاه خودرو لس آنجلس به نمایش گذاشت. این خودرو از پیشرانه مورد استفاده در گیبلی S سود می برد و طی پنج ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند.

لامبورگینی اوراکان LP 580-2

528379 862 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

پیشرانه تنفس طبیعی ۵٫۲ لیتری ۱۰ سیلندر خورجینی لامبورگینی اوراکان LP 580-2 که توانایی تولید ۵۷۱ اسب بخار نیرو و ۳۹۸ پوندفوت گشتاور را دارد نیروی خود را به چرخ های عقب این خودرو منتقل می کند. وظیفه انتقال نیرو بر عهده یک جعبه دنده هفت سرعته دو کلاچه است. این خودرو طی ۴٫۳ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رساند.

جیپ گرند چروکی SRT نایت

528380 440 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

در نسخه نایت جیپ گرند چروکی SRT بخش هایی مانند سقف، ستون های کناری، اسپویلر عقب، جلو پنجره و رینگ های ۲۰ اینچی سیاره رنگ هستند. این خودرو از یک پیشرانه ۶٫۴ لیتری هشت سیلندر همی برخوردار است که توانایی تولید ۴۷۵ اسب بخار نیرو و ۴۷۰ پوندفوت گشتاور را دارد. جیپ گرند چروکی SRT نایت طی ۴٫۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند.

رنجروور ایوک کانورتیبل ۲۰۱۷

528381 209 نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۵

سقف نرم رنجروور ایوک کانورتیبل تنها با فشار یک دکمه در ۱۸ ثانیه باز یا بسته می شود و امکان انجام این کار در حال حرکت با سرعت ۴۸ کیلومتر در ساعت نیز وجود دارد. این خودرو به پیشرانه توربوشارژردار ۲ لیتری چهار سیلندر مجهز شده که توانایی تولید ۲۴۰ اسب بخار نیرو و ۲۵۱ پوندفوت گشتاور را دارد. جعبه دنده نه سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو را بر عهده دارد. رنجروور ایوک کانورتیبل طی ۷٫۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند و در نهایت بیشینه سرعت ۱۸۰ کیلومتر در ساعت را کسب می کند.

ارسال دیدگاه