کد خبر : 525498

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ زمان : ۲:۰۰

نقاشی جدید نتانیاهو علیه ایران

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین مطلب در صفحه توییتر خود که بتازگی به زبان فارسی راه‌اندازی کرده است، عکس نوشته‌ای را در راستای سیاست‌های ضدایرانی رژیم غاصب صهیونیستی منتشر کرده است. وی در این مطلب مدعی شده است که: «توافق هسته‌ای با ایران میلیاردها دلار پول را به سوی تأمین اهداف تروریستی […]

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین مطلب در صفحه توییتر خود که بتازگی به زبان فارسی راه‌اندازی کرده است، عکس نوشته‌ای را در راستای سیاست‌های ضدایرانی رژیم غاصب صهیونیستی منتشر کرده است.

وی در این مطلب مدعی شده است که: «توافق هسته‌ای با ایران میلیاردها دلار پول را به سوی تأمین اهداف تروریستی رژیم ایران سرازیر خواهد کرد».

فعالیت‌های تروریستی، تولید سلاح هسته‌ای و تعرض به کشورهای منطقه از جمله ادعاهای جدیدی است که نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی از عواقب هرگونه توافق هسته‌ای با ایران برشمرده است.

این نخستین بار نیست که اتهامات واهی از سوی مقامات رژیم صهیونیستی به ایران نسبت داده می‌شود، چندی پیش نیز بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در گفت‌و‌گو با «ای بی سی نیوز» مدعی شده بود: «این توافق بزرگترین خطر و تهدید دوچندان علیه اسرائیل و کشورهای همسایه عرب است که بسیاری از رهبران آنها در ملاقات حضوری به من این مطلب را گفتند. رهبر مخالفان در اسرائیل نیز همین دیدگاه را دارد. این توافق بزرگترین مشکل امنیتی است که با آن روبرو هستیم».

 

 

IMG16114955 نقاشی جدید نتانیاهو علیه ایران

منبع : خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه