کد خبر : 525031

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ زمان : ۰:۰۱

نظر سردار جزایری درباره شعار مرگ بر آمریکا

سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل و سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به تبیین چرایی شعارهای ضداستکباری ملت ایران پرداخته که این یادداشت را در ادامه می‌خوانیم: بسم الله القاصم الجبارین انقلاب اسلامی آمده است که بماند و تحت هر شرایطی دشمنان خود را از پیش رو […]

سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل و سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی به تبیین چرایی شعارهای ضداستکباری ملت ایران پرداخته که این یادداشت را در ادامه می‌خوانیم:
بسم الله القاصم الجبارین
انقلاب اسلامی آمده است که بماند و تحت هر شرایطی دشمنان خود را از پیش رو بردارد. بر این اساس بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، حضرت امام‌خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب همواره بر دشمن‌شناسی تأکید داشته‌اند.
آمریکا و رژیم‌صهیونیستی هر یک شاخص و نماد ویژه‌ای در این میان به حساب می‌آیند. در تعیین اهداف و مؤلفه‌های این دو به فهرست بلندبالایی از خصوصیات شیطانی برمی‌خوریم که تأمل در آنها حیرت‌آور و نفرت‌زاست.
اگر شعار «مرگ بر آمریکا» و نابودی اسرائیل غاصب، امروز به یک برند جهانی مبدل شده است، دارای یک چنین پشتوانه و عقبه قطعی و مسلّم است. اضافه کنید شعار «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر منافقین» ملت ایران را.
نگاه به تاریخ سراسر جنایت بریتانیای کبیر و رژیم و دولت‌های انگلستان، و نیز تاریخچه سراسر اقدامات تروریستی گروهک های ضد انقلاب و منافقین کوردل، آیا جایی غیر از مرگ و نفرت برای خود باقی گذارده‌اند؟
فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل و… یک‌شبه ایجاد نشده که با حرف این و آن از گفتمان سیاسی ملت ایران و سایرملت‌های زخم‌خورده از امپریالیسم و استکبار و رژیم‌های سلطه کنار گذاشته شود.
اثبات این حرف کار دشواری نیست. آمار گویای آن است که روز به روز بر نفرت مردم جهان نسبت به آمریکا افزوده می‌شود. جای تعجب است چنانچه کسی بخواهد در کشوری مثل ایران بر خلاف این واقعیت حرکت کند. حتما ملت جلوی او را خواهد گرفت.
مردم ایران تجربه نهضت غم‌بار مشروطه را دارندکه چگونه با تغییر گفتمان به انحراف کشیده شد.

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه