کد خبر : 484311

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ زمان : ۷:۰۰

نظرسنجی اسرائیل برای حمله به ایران

روزنامه «معاریو» اسرائیل چند روز پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، در یک نظرسنجی از ساکنان سرزمین اشغالی می‌خواهد نظر خود را در مورد حمله نظامی به ایران بگویند. به گزارش فارس، یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی که توسط روزنامه «معاریو» انجام شده است نشان می‌دهد، ۴۷درصد ساکنان سرزمین اشغالی با حمله نظامی به ایران موافق […]

روزنامه «معاریو» اسرائیل چند روز پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای، در یک نظرسنجی از ساکنان سرزمین اشغالی می‌خواهد نظر خود را در مورد حمله نظامی به ایران بگویند.

به گزارش فارس، یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی که توسط روزنامه «معاریو» انجام شده است نشان می‌دهد، ۴۷درصد ساکنان سرزمین اشغالی با حمله نظامی به ایران موافق هستند. بنا به سؤال روزنامه معاریو از سؤال شوندگان که پرسیده بود آیا برای جلوگیری از دست‌یابی ایران به بمب هسته‌ای با حمله نظامی به این کشور موافق هستید؟ ۴۷درصد جواب مثبت و ۳۷ درصد نیز جواب منفی و ۱۸ درصد دیگر نیز از دادن هرگونه جوابی امتناع کرده بودند.

این نظرسنجی که امروز (جمعه) منتشر شده است نشان می‌دهد که ۷۱ درصد از سؤال شوندگان اسرائیلی اعتقاد دارند که توافق هسته‌ای ایران با ۱+۵، تهران را برای دستیابی به سلاح اتمی کمک خواهد کرد.

پس از جمع‌بندی مذاکرات ایران و ۱+۵ بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیل این توافق را به رسمیت نمی‌شناسد و خود را ملزم به رعایت‌ آن نمی‌داند و در صورت ضرورت از اقدام نظامی برای جلوگیری از دست‌یابی ایران به سلاح اتمی بهره خواهد برد.

ارسال دیدگاه