کد خبر : 375872

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ زمان : ۸:۳۸

پخش نشریات علیه مذاکره‌کنندگان در نماز جمعه تهران

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان و به نقل از روزنامه ایران؛ در حاشیه نماز جمعه دیروز تهران، توزیع وسیع چندین نشریه علیه اعضای مذاکره‌کننده هسته‌ای بود. از جمله نشریات ۱ ماهنامه معروف به «شهدای اسلام» بود که خود را «تحت نظارت هیئت خانواده شهدا و ایثارگران» معرفی می‌کند. از جمله تیترهای اصلی روی جلد […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان و به نقل از روزنامه ایران؛ در حاشیه نماز جمعه دیروز تهران، توزیع وسیع چندین نشریه علیه اعضای مذاکره‌کننده هسته‌ای بود. از جمله نشریات ۱ ماهنامه معروف به «شهدای اسلام» بود که خود را «تحت نظارت هیئت خانواده شهدا و ایثارگران» معرفی می‌کند.

از جمله تیترهای اصلی روی جلد این ماهنامه که انتشار آن تاریخ تیرماه سال ۱۳۹۴ نوشته شده بود، «جام زهر ادامه دارد …»، «با کفر صلح کردند !» و «پشت پرده توافق» بود.

در چند صفحه داخلی ماهنامه نیز در متنی با تیتر «نقش تیم فعلی وزارت خارجه در پذیرش قطعنامه ۵۹۸» با اشاره به این موضوع که «نگاهی به شرایط پذیرش این قطعنامه تقریباً شبیه اتفاقاتی است که این روزها در عرصه بین‌المللی به سر ایران می‌آید» و ضمن ذکر دیدگاه امام خمینی ره درباره «جام زهر بودن قطعنامه» نوشته است: «در این گزارش به کسانی که در تیم مذاکره‌کننده قطعنامه حضور داشتند و اکنون نیز در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حضور دارند، می‌پردازیم.»

نویسنده این مطلب سپس به بازخوانی نقش دکتر روحانی، دکتر ظریف، تخت روانچی و همچنین جمشید ممتاز، در دو برهه قطعنامه که ۵۹۸ و مذاکرات هسته‌ای پرداخته است.

ارسال دیدگاه