کد خبر : 524994

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ زمان : ۸:۱۸

نخستین دستگاه‌های سامسونگ که اندروید ۶ را دریافت می‌کنند

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، در حالی‌که سامسونگ هنوز مشغول ارایه اندروید ۵.۱.۱ برای دستگاه‌های خود است، به‌تازگی برنامه‌ای از زمان‌بندی ارایه اندروید Marshmallow برای دستگاه‌های خود منتشر کرده‌ است. مارشمالو جدیدترین نسخه از اندروید است که از جمله مهم‌ترین تغییرات آن می‌توان به تغییرات دسترسی برنامه‌ها، استفاده بهینه از حافظه اجرایی، ذخیره […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، در حالی‌که سامسونگ هنوز مشغول ارایه اندروید ۵.۱.۱ برای دستگاه‌های خود است، به‌تازگی برنامه‌ای از زمان‌بندی ارایه اندروید Marshmallow برای دستگاه‌های خود منتشر کرده‌ است. مارشمالو جدیدترین نسخه از اندروید است که از جمله مهم‌ترین تغییرات آن می‌توان به تغییرات دسترسی برنامه‌ها، استفاده بهینه از حافظه اجرایی، ذخیره کننده نیرو، پشتیبان‌گیری خودکار و تغییرات جزیی دیگر اشاره کرد.

سامسونگ نخستین دستگاه‌های سامسونگ که اندروید ۶ را دریافت می‌کنند

طبق اطلاعات درز کرده ساعت هوشمند سامسونگ یعنی گلکسی Gear اولین دریافت کننده مارشمالو است، البته شکی نیست که دستگاه‌های محبوب و البته جدید سامسونگ به نسخه جدید اندروید به‌روزرسانی می‌شود اما در ادامه جدی‌ترین کاندیداهای دریافت مارشمالو را می‌بینیم.

سامسونگ گلکسی Note 5

سامسونگ گلکسی S6 Edge Plus

سامسونگ گلکسی S6

سامسونگ گلکسی S6 Duos

سامسونگ گلکسی S6 Edge

سامسونگ گلکسی Note 4

سامسونگ گلکسی Note 4 Duos

سامسونگ گلکسی Note Edge

سامسونگ گلکسی ALPHA

سامسونگ گلکسی Tab A

منبع : امدادبورس
ارسال دیدگاه