کد خبر : 3790

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸ زمان : ۲۱:۲۰

نحوه جذب نیرو در آموزش و پرورش

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: جذب دانشجو در «دانشگاه فرهنگیان» به دفترچه کنکور سراسری ۹۴ اضافه می‌شود. خسرو نظری، رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش  و در پاسخ به این پرسش که «وضعیت دانشگاه فرهنگیان و لغو […]

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: جذب دانشجو در «دانشگاه فرهنگیان» به دفترچه کنکور سراسری ۹۴ اضافه می‌شود.

خسرو نظری، رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش  و در پاسخ به این پرسش که «وضعیت دانشگاه فرهنگیان و لغو متعهدین به خدمت این دانشگاه چگونه پیگیری می‌شود و چه برنامه‌ای دارید؟»، اظهار داشت: مشکل خاصی وجود ندارد.

وی افزود: به هر حال یک طرحی بود که ارائه داده شد و دانشگاه فرهنگیان و وزارت آموزش و پرورش هم پاسخ لازم را از طریق مجاری ارتباطی داده است.

نظری با اشاره به اینکه از دو طریق می‌توانیم در آموزش و پرورش جذب نیرو داشته باشیم، خاطرنشان کرد: برای تأمین نیروی انسانی از متعهدین به خدمت آموزش و پرورش که اکنون در حال اجراست، استفاده می‌کنیم و از ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان که اجازه داده است آموزش و پرورش بر حسب نیاز مقداری از نیروهای خود را از بین فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها استفاده کند نیز بهره‌ می‌بریم.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسشی مبنی بر اینکه «آیا در دفترچه کنکور سراسری سال ۹۴ موضوع دانشگاه فرهنگیان افزوده شده است؟»، گفت: قطعاً باید اضافه شود.

وی افزود: تا ۱۲ بهمن ماه فرصت داریم تا موضوع دانشگاه فرهنگیان را به دفترچه کنکور سراسری وارد کنیم و هنوز فرصت داریم.

ارسال دیدگاه