کد خبر : 524026

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ زمان : ۱:۰۰

نجات گروگان پس از شش ماه اسارت

بخشدار جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان یک گروگان بندرعباسی پس از شش ماه اسارت از چنگال آدم ربایان در حوزه جنوب استان آزاد شد. صفر عبدالهی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این گروگان ۴۰ ساله که بهمن سال گذشته در […]

بخشدار جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان یک گروگان بندرعباسی پس از شش ماه اسارت از چنگال آدم ربایان در حوزه جنوب استان آزاد شد.

صفر عبدالهی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این گروگان ۴۰ ساله که بهمن سال گذشته در بندرعباس توسط تعدادی شرور گروگان گرفته شده بود، جمعه شب پس از ۶ ماه اسارت با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان آزاد شد و به آغوش گرم خانواده اش بازگشت.

خانواده این جوان بندرعباسی از تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) قدردانی کرده و برخورد جدی مسوولان امر با پدیده شوم گروگانگیری را خواستار شدند.

به گفته وی ،بعضی افراد سودجو و از خدا بی خبر با هدف اخاذی اقدام به گروگانگیری می کنند به طوری که علاوه بر سلب آسایش و آرامش از خانواده ها موجب فرار سرمایه ها و سرمایه گذاران از منطقه می شوند.

وی تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در برخورد با این پدیده شوم و تامین امنیت، آرامش و آسایش مردم استان ستودنی دانست.

ارسال دیدگاه