کد خبر : 498639

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ زمان : ۱۸:۳۹

نجات معجزه آسای نوجوان ۱۱ ساله از زیر چرخ کامیون

یکی از روزهای اوایل تیرماه هنگامی که محمد و دوستش در حال بازگشت از مدرسه به منزل خود در یکی از روستاهای اطراف تالش بودند، قصد عبور از جاده آستارا به تالش را داشتند. دوست محمد با موفقیت از جاده عبور کرد ولی وقتی که محمد قدم به آسفالت جاده گذاشت ۱ دستگاه کامیون را […]

یکی از روزهای اوایل تیرماه هنگامی که محمد و دوستش در حال بازگشت از مدرسه به منزل خود در یکی از روستاهای اطراف تالش بودند، قصد عبور از جاده آستارا به تالش را داشتند.

دوست محمد با موفقیت از جاده عبور کرد ولی وقتی که محمد قدم به آسفالت جاده گذاشت ۱ دستگاه کامیون را در چند قدمی خود دید.

نوجوان ۱۱ ساله که دچار وحشت شده بود همان جا بیهوش شد و روی زمین افتاد و راننده کامیون هم که فاصله کمی با محمد داشت و نتوانست خودروی خود را کنترل کند و از سوی او رد شد. وی که مطمئن شده بود پسرک بینوا را زیر چرخ‌های کامیون له کرده است در گوشه‌ای توقف کرد و هراسان از کامیون پیاده شد؛ ولی مشاهده کرد که نوجوان خوش شانس صحیح و سالم روی آسفالت جاده دراز کشیده است. او که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت محمد را در آغوش کشید و غرق در بوسه کرد. دوست محمد و سایر رهگذران که شاهد صحنه بودند، با ناباوری به کمک راننده کامیون شتافتند. دقایقی بعد محمد به‌هوش آمد و به همراه دوستش روانه خانه شد.

ارسال دیدگاه