کد خبر : 525626

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ زمان : ۲۰:۰۰

نتیجه رفتارهای کودکانه زن و شوهر جوان

زن ۱۷ ساله ای با مراجعه به دادگاه خانواده و در اقدامی عجیب از همسرش به علت استفاده از حوله شخصی وی شکایت کرد و دادخواست طلاق داد. او درحالی‌که به شدت گریه می‌کرد، خطاب به قاضی گفت: «تنها ۴ ماه است که با شوهرم زندگی مشترکم را آغاز کرده‌ام، اما او در طول این […]

زن ۱۷ ساله ای با مراجعه به دادگاه خانواده و در اقدامی عجیب از همسرش به علت استفاده از حوله شخصی وی شکایت کرد و دادخواست طلاق داد.

او درحالی‌که به شدت گریه می‌کرد، خطاب به قاضی گفت: «تنها ۴ ماه است که با شوهرم زندگی مشترکم را آغاز کرده‌ام، اما او در طول این مدت به شدت مرا آزار داده است.»

وی با بیان اینکه شوهرش نزاکت اجتماعی ندارد، گفت: «همیشه به همسرم گفته بودم از وسایل شخصی‌ام استفاده نکند، ولی او بی‌اعتنا به نظر من کارهای خودش را انجام می‌داد تا اینکه ۱ روز صبح وقتی از خواب بیدار شدم دیدم او با حوله شخصی من صورت خود را پاک می‌کند؛ از این رو کنترل خود را از دست دادم و با مراجعه به دادگاه خانواده دادخواست طلاق دادم.»

زن شاکی افزود: «دیگر حاضر نیستم با او به این زندگی ادامه بدهم و با بخشیدن تمام مهریه ام طلاق می‌خواهم.»

بنابراین گزارش، همسر ۱۹ ساله وی در دفاع از خود گفت: «من هم از رفتارهای بچگانه همسر خسته شده‌ام، چون او بسیار بهانه‌گیر و عصبی است و سر هر موضوع کوچکی در خانه دعوا راه می‌اندازد.»

والدین این زوج جوان که در دادگاه حاضر بود نیز بر جدایی آنها اظهار آمادگی کردند. در این میان پدر عروس در حالی که ناراحت به نظر می‌رسید، به قاضی گفت: «۱ روز متوجه شدم که قرار است برای دخترم خواستگار بیاید. من از این موضوع بسیار متعجب شدم؛ چون دخترم تازه ۱۶ سال داشت و هنوز دیپلم نگرفته بود. اما وقتی با این وصلت مخالفت کردم دخترم تهدید به خودکشی کرد و من ناچار شدم با این وصلت موافقت کنم.»

پدر داماد نیز با تأیید اظهارات پدر عروس گفت: « پسرم دیوانه‌وار عاشق شده بود و ما را تحت فشار بسیار شدید قرار داد تا از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند. وی برای رسیدن به هدف خود، ما را به روش‌های مختلف تهدید میکرد. سرانجام من و مادر تصمیم گرفتیم از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کنیم، ولی خیلی خوب می‌دانستیم که آنها به علت کم سن و سال بودن قادر به تشکیل خانواده و ادامه زندگی نخواهند بود و من بسیار متأسفم از اینکه امروز کار به اینجا ختم شد.»

قاضی دادگاه که از رفتارهای کودکانه زن و شوهر جوان متعجب شده بود، با توجه به آمادگی طرفین و والدین آنها برای طلاق، حکم به جدایی آنها داد و پرونده را مختومه اعلام کرد.

ارسال دیدگاه