کد خبر : 523728

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ زمان : ۱۳:۴۱

نتیجه اوضاع اقتصادی نامناسب

کایوکو اساکی معلم مدرسه راهنمایی بود و به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب شوهرش تاکاشی به همراه او و دو فرزندش در خانه پدر شوهرش زندگی می‌کرد. این زن و شوهر ژاپنی هیچ مشکلی با پدر و مادر تاکاشی نداشتند ولی تاتسکو هاتوری خواهرشوهر کایوکو همیشه محتاج پول بود، چراکه شوهرش ورشکسته شده بود و برای […]

کایوکو اساکی معلم مدرسه راهنمایی بود و به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب شوهرش تاکاشی به همراه او و دو فرزندش در خانه پدر شوهرش زندگی می‌کرد.

این زن و شوهر ژاپنی هیچ مشکلی با پدر و مادر تاکاشی نداشتند ولی تاتسکو هاتوری خواهرشوهر کایوکو همیشه محتاج پول بود، چراکه شوهرش ورشکسته شده بود و برای تأمین مخارج زندگی‌شان با مشکل مواجعه بودند.

خواهر شوهر ۴۱ ساله هم مثل عروس ۵۴ ساله در همان خانه پدری زندگی می‌کرد و بلای جان عروس ژاپنی بود.

کایوکو موضوع را چندبار به شوهرش گفته بود ولی هربار با عکس‌العمل تند او مواجه شده بود و تاکاشی از همسرش خواسته بود که چون چاره‌ای نیست، تحمل کند و حرفی نزند.

چندی پیش تاتسکو به سراغ عروسشان رفت و از او مقداری پول خواست. کایوکو که اوضاع مالی خودش هم دست کمی از خواهرشوهرش نداشت، از قرض دادن پول به او خودداری کرد. خواهرشوهر عصبی هم مترصد فرصتی شد تا انتقامش را بگیرد تا اینکه همان شب، کایوکو به حمام رفت و تاتسکو به بهانه کار داشتن با او به داخل حمام رفت و با کمک یک سیم برق و حوله، زن ۵۴ ساله را خفه کرد و با حالتی عادی از حمام خارج شد. حدود سه ساعت بعد که همه نگران کایوکو شدند، به داخل حمام رفتند و با جسد او برخورد کردند. آنها موضوع را به پلیس اطلاع دادند و در نهایت پلیس خواهرشوهر سنگدل را دستگیر کرد.

این هم نتیجه اوضاع اقتصادی نامناسب

ارسال دیدگاه