کد خبر : 529491

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ زمان : ۱۴:۰۰

نتانیاهو در موضوع هسته‌ای ایران شکست خورد

انتشار نتایج جدید شاخص‌های سیاست خارجی رژیم اسرائیل حکایت از نارضایتی عمیق بین ساکنان سرزمین‌های اشغالی و نگاه منفی آن‌ها به مقام‌های صهیونیستی دارد. به گزارش فارس، انتشار نتایج شاخص‌های سیاست خارجی رژیم اسرائیل از سوی یک موسسه صهیونیستی حکایت از عمق بی‌اعتمادی صهیونیست‌ها به مقام‌ها و اعمال رژیم اسرائیل دارد. بر پایه این گزارش، […]

انتشار نتایج جدید شاخص‌های سیاست خارجی رژیم اسرائیل حکایت از نارضایتی عمیق بین ساکنان سرزمین‌های اشغالی و نگاه منفی آن‌ها به مقام‌های صهیونیستی دارد.
به گزارش فارس، انتشار نتایج شاخص‌های سیاست خارجی رژیم اسرائیل از سوی یک موسسه صهیونیستی حکایت از عمق بی‌اعتمادی صهیونیست‌ها به مقام‌ها و اعمال رژیم اسرائیل دارد.
بر پایه این گزارش، تنها ۷درصد از افکار عمومی اسرائیل عملکرد سیاست خارجی تل‌آویو را خوب می‌دانند و در نقطه مقابل ۶۰درصد ناخرسند از سیاست خارجی اسرائیل می‌باشند. همچنین ۷۸ درصد نیز معتقدند که ضعف سیاست خارجی اسرائیل بر امنیت سرزمین‌های اشغالی نیز اثر گذاشته است. همچنین ۴۱درصد بر این باورند که روابط آمریکا و اسرائیل در وضعیت مناسبی نیست.
دیگر یافته‌های این نظر سنجی نشان دادند که امنیت اسرائیل در وضعیت بدتر از سال قبل است. اسرائیلی‌ها همچنین جایگاه این رژیم در جهان را برابر با ۳.۹۶ دانستند که در قیاس با سال ۲۰۱۴ سقوط ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.
از دیگر نکات حائز اهمیت در این نظر سنجی این بود که به باور اسرائیلی‌ها «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در رسیدگی به موضع هسته‌ای ایران شکست خورد.

ارسال دیدگاه