کد خبر : 488179

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ زمان : ۱۶:۴۸

می‌گویند این موبایل به علی دایی ضرر دارد

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان؛ علی دایی دوباره به لیگ برتر فوتبال ایران برگشت. این بار و در فصل آینده سرمربی تیم فوتبال صبا خواهد بود . می‌گویند ایرادی که به علی دایی وارد می‌شد این بود که در زمانی که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود، در تمرینات مدام با تلفن همراه صحبت می‌کرد. […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان؛ علی دایی دوباره به لیگ برتر فوتبال ایران برگشت. این بار و در فصل آینده سرمربی تیم فوتبال صبا خواهد بود . می‌گویند ایرادی که به علی دایی وارد می‌شد این بود که در زمانی که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود، در تمرینات مدام با تلفن همراه صحبت می‌کرد. چرا او تلفن نیز همراه صحبت می‌کرد؟

می‌گویند او پیوسته در حال بیزینس و تجارت است. وی چندین شرکت دارد. بنابراین مجبور است مدام با تجار صحبت کند.

اما در این فصل مهدی تارتار کمک مربی اوست و همه کارها و مربیگری تیم صبای قم از سوی تارتار انجام شود، اما به هر حال علی دایی سرمربی است و باید تمرینات تیم فوتبال صبا را به طور دقیق زیر نظر داشته باشد! اگر او بخواهد با تلفن همراه صحبت کند قاعدتاً به مربیگری و ضربه می‌زند.

البته سردبیر مجله اینترنتی تازه‌های جهان تا جایی که اطلاع دارد علی دایی رابطه و میانه خوبی با موبایل ندارد.

علی دایی قبلاً اعلام کرده بود که جمعاً ۱۲ الی ۱۳ شماره داخل موبایل خود دارد و آن هم شماره اقوام و آشنایان نزدیک است و موبایل او همیشه روی بی‌صدا است و بنابراین جواب تماس هیچ کس را نمی‌دهد. اگر هم آن ۱۲ یا ۱۳ شماره به علی دایی زنگ بزند و گوشی روی بی‌صدا باشد، علی دایی به محض دیدن آن تماس‌های بی‌پاسخ به آنها زنگ خواهد زد.

ارسال دیدگاه