کد خبر : 4632

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ زمان : ۶:۵۲

می‌خواهید ده سال جوان‌تر شوید؟

طب سوزنی به‌عنوان روشی موثر برای کاهش وزن و التیام درد بین جوامع بشری شناخته شده است و تاثیرات شگفت‌انگیز این روش درمانی کهن روی جوانسازی پوست در سال‌های اخیر توجه بسیاری را به خود معطوف کرده است و در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله کانادا، ایالات‌متحده، کشورهای اروپایی، چین، ژاپن و… استفاده از […]

طب سوزنی به‌عنوان روشی موثر برای کاهش وزن و التیام درد بین جوامع بشری شناخته شده است و تاثیرات شگفت‌انگیز این روش درمانی کهن روی جوانسازی پوست در سال‌های اخیر توجه بسیاری را به خود معطوف کرده است و در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله کانادا، ایالات‌متحده، کشورهای اروپایی، چین، ژاپن و… استفاده از سوزن‌های جادویی برای جوانسازی پوست جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

الو دکتر می گوید: کارشناسان طب سوزنی تمام باید‌ها و نبایدهایی را که در رابطه با نقش طب سوزنی در جوان‌سازی پوست باید بدانید در اختیار شما قرار می‌دهند.

%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C%2F%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86%203%2F%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%864%2F4 می‌خواهید ده سال جوان‌تر شوید؟

اثرات طب سوزنی تنها محدود به صورت نیست

اثرات طب سوزنی زیبایی تنها به صورت محدود نمی‌شود چون طب سوزنی یک روش درمانی کل نگراست و علت مشکلات صورت را از بد کارکردن ارگان‌های داخلی بدن مانند کبد، طحال، کلیه‌ها و اعصاب می‌داند، مثلا سیاهی دور چشم و لک‌های صورت ناشی از سودا و بد کارکردن کبد و طحال است و پف زیر چشم ناشی از تجمع بلغم و بد کار کردن طحال و کلیه‌هاست. بنابراین با اصلاح مشکلات ارگان‌های داخلی با طب سوزنی می‌توانیم پوستی سالم و شاداب داشته باشیم.  

طب سوزنی هم درون را درست می‌کند و هم برون را!

طب سوزنی نه ‌تنها به رفع مشکل صورت و زیبایی کمک می‌کند، بلکه مشکلات درونی و کل بدن را رفع می‌کند بنابراین مشکلات صورت به شکل اساسی و ریشه‌ای رفع می‌شوند ولی در درمان با دیگر روش‌ها مانند کرم‌ها و بوتاکس درمان موقتی است.

مثلا درمان چروک صورت با بوتاکس برای یک دوره ۳ ماهه است ولی درمان چروک صورت با طب سوزنی برای یک دوره چند ساله است.

کاربردهای طب سوزنی در زیبایی

%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C%2F%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86%203%2F%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%864%2F%D8%B3%D9%88%D8%B2%D9%86 می‌خواهید ده سال جوان‌تر شوید؟

۱٫ جوانسازی و شادابی پوست

۲. متعادل کردن چربی پوست

۳. روشن کردن پوست

۴. لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست

۵. برطرف کردن چین و چروک صورت

۶. برطرف کردن خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دورلب

۷. برطرف کردن جوش یا آکنه صورت و جای مانده جوش صورت و بدن

۸. برطرف کردن تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم

۹. برطرف کردن منافذ باز پوست

۱۰. برطرف کردن لکه های صورت و کک و مک

۱۱. برطرف کردن غبغب

بنابراین طب سوزنی با اصلاح و پاکسازی ارگان های داخلی به خصوص کبد و آرامش اعصاب و افزایش خون و انرژی و افزایش کلاژن سازی باعث جوانسازی صورت می شود.

.

منبع : الو دکتر

ارسال دیدگاه