کد خبر : 3525

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ زمان : ۸:۱۰

مهاجم جدید برای آبی پوشان

به گزارش افکارنیوز، باشگاه منچسترسیتی با ویلفرد بونی، مهاجم ۲۶ ساله تیم فوتبال سوانزی برای عقد قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو به توافق رسیده و با توافق نهایی بر سر شروط شخصی این بازیکن ملی‌پوش، او به طور رسمی به جمع شاگردان مانوئل پیگرینی ملحق می‌شود. طبق قرارداد بین بونی و سوانزی، تیم ویتسه […]

به گزارش افکارنیوز، باشگاه منچسترسیتی با ویلفرد بونی، مهاجم ۲۶ ساله تیم فوتبال سوانزی برای عقد قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون یورو به توافق رسیده و با توافق نهایی بر سر شروط شخصی این بازیکن ملی‌پوش، او به طور رسمی به جمع شاگردان مانوئل پیگرینی ملحق می‌شود.

طبق قرارداد بین بونی و سوانزی، تیم ویتسه هلند (تیم پیشین بونی) ۱۰ درصد از رقم قرارداد انتقال وی از سوانزی به منچسترسیتی را دریافت خواهد کرد. طبق این گزارش‌ها، مهاجم ساحل عاجی سوانزی که در ماه جولای سال ۲۰۱۳ به این تیم پیوست، در ورزشگاه اتحاد حقوقی معادل ۹۶ هزار یورو در هفته خواهد گرفت.

مصدومیت سرخیو آگرو که در این فصل ۱۴ گل زده است، استوان یووتیچ و ادین ژک، مانوئل پیگرینی را بر آن داشته که برای تقویت خط حمله تیمش در نیم فصل دوم لیگ برتر اقدام به جذب بونی کند.

ویلفرد بونی در این فصل ۲۲ بازی برای سوانزی انجام داده و ۹ گل زده است.

ارسال دیدگاه