کد خبر : 1367

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ زمان : ۴:۲۱

آیا شما از این منوی مخفی در گوشی سامسونگ خبر داشتید؟

کدهای مخفی همیشه در برنامه‌های نرم‌افزاری چند دهه اخیر وجود داشته‌اند. یکی از کاربردهای این کدها در تلفن‌های همراه، دسترسی راحت‌تر به عملکرد‌های گوشی یا تنظیمات خاصی است که از طریق برنامه‌های گوشی در دسترس نیستند. امروز قصد داریم یک کد نرم‌افزاری مختص به گوشی‌های هوشمند گلکسی سامسونگ را به شما معرفی کنیم. کد #*۰#* را […]

کدهای مخفی همیشه در برنامه‌های نرم‌افزاری چند دهه اخیر وجود داشته‌اند. یکی از کاربردهای این کدها در تلفن‌های همراه، دسترسی راحت‌تر به عملکرد‌های گوشی یا تنظیمات خاصی است که از طریق برنامه‌های گوشی در دسترس نیستند. امروز قصد داریم یک کد نرم‌افزاری مختص به گوشی‌های هوشمند گلکسی سامسونگ را به شما معرفی کنیم.

Screenshot 2014 10 27 08 53 53 آیا شما از این منوی مخفی در گوشی سامسونگ خبر داشتید؟

کد #*۰#* را شماره‌گیری کنید. پس از زدن آخرین کارکتر # به منویی منتقل می‌شوید که شامل ۱۵ گزینه (در برخی مدل ها تا ۱۸ گزینه) است. برخی از این گزینه‌ها برای تست سنسور گوشی یا دوربین و حتی صفحه لمسی و ال‌سی‌دی دستگاه هستند.

Screenshot 2014 10 27 08 54 02 آیا شما از این منوی مخفی در گوشی سامسونگ خبر داشتید؟Screenshot 2014 10 27 08 54 12 آیا شما از این منوی مخفی در گوشی سامسونگ خبر داشتید؟

این منو برای تست سخت‌افزاری گوشی توسط تعمیرکار طراحی شده‌ است. شما نیز می‌توانید در زمان خرید یک گوشی کار‌کرده و یا حتی نو از این کد مخفی استفاده کنید و از سلامت گوشی مطمئن شوید.

ارسال دیدگاه