کد خبر : 524292

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ زمان : ۱۷:۰۰

منظور امام(ره) از کوخ‌نشینان، روستاییانی است که هاشمی به آنها توهین می‌کند

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به سخن اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره روستاییان گفت:‌ باید به حال این گونه اظهار نظرها درباره طبقه بزرگی از ملت تأسف خورد. حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به سخن اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره روستاییان گفت:‌ باید به حال این گونه اظهار نظرها درباره طبقه بزرگی از ملت تأسف خورد.

حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اظهارات اخیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که گفته است بعضی تا دیروز در کوچه روستا‌ی‌شان می‌گشتند، امروز انقلابی شده‌اند، گفت: بسیاری از انقلابیون از روستا برخاستند.

وی با یادآوری جمله بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در وصف کوخ‌نشینان، افزود: منظور امام(ره) همین روستاییانی بود که امروز آقای هاشمی به آنها توهین می‌کند.

امیری در ادامه گفت: امروز تولید کشور توسط روستائیان صورت می‌گیرد؛ کشاورزی و دامداری کشور را آنها می‌چرخانند؛ اگر جنگی صورت گیرد این روستائیان هستند که در صف اول از کشور دفاع می‌کنند، نه آنهایی که به محض اینکه کشور مورد تهدید واقع می‌شود یا تحت فشار قرار می‌گیرد به پاریس و لندن می‌روند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واقعاً باید بابت این گونه حرف‌ زدن درباره طبقه بزرگی از ملت تأسف خورد.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه