کد خبر : 4277

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ زمان : ۸:۵۲

مقصد بعدی داعش کجاست؟

عصر بانک؛ نشریه القدس العربی چاپ لندن به نقل از منابع امنیتی نوشت که داعش به زودی “امارت” خود را در لبنان ایجاد و شیخ احمد الاسیر، شیخ تندروی سنی مذهب سلفی، را به عنوان “امیر” خود در این کشور منصوب می کند. این نشریه افزود: داعش نه تنها طرح های امنیتی بلکه برنامه های نظامی […]

عصر بانک؛ نشریه القدس العربی چاپ لندن به نقل از منابع امنیتی نوشت که داعش به زودی “امارت” خود را در لبنان ایجاد و شیخ احمد الاسیر، شیخ تندروی سنی مذهب سلفی، را به عنوان “امیر” خود در این کشور منصوب می کند.
این نشریه افزود: داعش نه تنها طرح های امنیتی بلکه برنامه های نظامی برای لبنان در سر دارد و قصد دارد به عنوان مقصد بعدی، سیطره نفوذ خود را تا این کشور ادامه دهد.

از سوی دیگر شادی المولوی در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد که اردوگاه عین الحلوه را ترک کرده و این کار را فقط به منظور توقف ریختن خون مسلمانان انجام داده است.

گروه تروریستی داعش طی حدود یکسال گذشته بخشی های از خاک عراق و سوریه را با انجام جنایت های بیشمار علیه مردم ، تصرف کرده و همچنان به فعالیت های ضد حقوق بشری در این مناطق ادامه می دهد. این گروه به رهبری ابوبکر البغدادی از تروریست های جداشده از شبکهٔ القاعده تأسیس شده است.

ارسال دیدگاه