کد خبر : 1879

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ زمان : ۷:۰۰

معرفی علیرضا جهانبخش به عنوان چهل‌و‌یکمین پدیده فوتبال جهان

مهاجم جوان ایرانی به عنوان چهل‌و‌یکمین پدیده فوتبال جهان معرفی شد. علیرضا جهانبخش مهاجم جوان ایرانی که همراه نایمخن در لیگ دسته دو هلند بازی می‌کند، در این فصل نیز مانند فصل گذشته نمایش مطلوبی در تیمش داشته و باعث شده نایمخن در صدر جدول لیگ دسته دو هلند قرار گیرد. یک سایت اسپانیایی ۱۰۱ […]

مهاجم جوان ایرانی به عنوان چهل‌و‌یکمین پدیده فوتبال جهان معرفی شد.

علیرضا جهانبخش مهاجم جوان ایرانی که همراه نایمخن در لیگ دسته دو هلند بازی می‌کند، در این فصل نیز مانند فصل گذشته نمایش مطلوبی در تیمش داشته و باعث شده نایمخن در صدر جدول لیگ دسته دو هلند قرار گیرد.

یک سایت اسپانیایی ۱۰۱ پدیده جوان فوتبال جهان را معرفی کرد که علیرضا جهانبخش، مهاجم جوان ایرانی در رده چهل‌و‌یکم قرار گرفته است.

این پایگاه اینترنتی درباره علیرضا جهانبخش نوشت: فوتبال ایران شاهد ظهور یک بازیکن بااستعداد و جوان بوده. او که ۱۰ بازی ملی را در کارنامه ورزشی خود دارد به خوبی در نایمخن خودش را جا انداخته است و در حال حاضر یکی از برترین بازیکنان لیگ دسته دو هلند است.

او از تیم داماش گیلان راهی نایمخن شده است و این فصل در تمام ۱۳ بازی تمیش از ابتدا در ترکیب نایمخن به میدان رفته و شش گل به ثمر رسانده است. او باعث شده تیمش در آستانه صعود به لیگ برتر هلند قرار گیرد.

 

منبع : ایسنا

ارسال دیدگاه