کد خبر : 5736

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶ زمان : ۷:۰۸

مسافر نوروزی در رودخانه دز غرق شد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت ۱۸ امروز در پایین دست منطقه تفریحی دز در علی کله دزفول رخ داد. عبدالحسین معظم فر افزود:این مسافر نوروزی که به همراه اعضای خانواده خود در حال قدم زدن بر روی آسیاب های آبی در […]

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت ۱۸ امروز در پایین دست منطقه تفریحی دز در علی کله دزفول رخ داد.

عبدالحسین معظم فر افزود:این مسافر نوروزی که به همراه اعضای خانواده خود در حال قدم زدن بر روی آسیاب های آبی در ساحل رودخانه دز بود به علت از دست دادن تعادل خود به درون رودخانه سقوط کرده و غرق گردید.

وی اظهار داشت: از آنجا که رودخانه دز به دلیل بارندگی های اخیر گل آلود می باشد تلاش برای یافتن جسد این جوان که اهل کرمانشاه و مجرد می باشد بی نتیجه بوده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود:جستجو برای یافتن جسد این مسافر نوروزی از صبح پنجشنبه توسط آتش نشانی و سایر گروه های امدادی ادامه می یابد.

وی به مسافران نوروزی توصیه کرد هنگام بازدید از آسیاب های آبی و استقرار در ساحل رودخانه دز نکات ایمنی را رعایت کنند تا دچار حادثه نشوند.

بسیاری از مسافران نوروزی که به دزفول سفر کرده اند در بوستان های ساحلی رودخانه دز مستقر می شوند.

رودخانه دز ، پل باستانی و آسیاب های آبی از جمله جاذبه های گردشگری شهرستان دزفول در شمال استان خوزستان می باشند.

شهرستان دزفول در ایام تعطیلات نوروز پذیرای صدها هزار مسافر از شهرهای مختلف کشور می باشد.

.

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه