کد خبر : 5147

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ زمان : ۹:۵۸

مرگ “مرموز” چهار عضو یک خانواده در “همدان”

زن جوان چند روزی بود که از اعضای خانواده اش بی خبر بود. نه مادرش و نه خواهر و برادرانش تلفن او را جواب نمی دادند. خیلی نگران شده بود و تصمیم گرفت راهی همدان شود. او در یکی از شهرهای آذربایجان شرقی زندگی می کرد و هر روز مادر با او تلفنی صحبت می […]

زن جوان چند روزی بود که از اعضای خانواده اش بی خبر بود. نه مادرش و نه خواهر و برادرانش تلفن او را جواب نمی دادند. خیلی نگران شده بود و تصمیم گرفت راهی همدان شود. او در یکی از شهرهای آذربایجان شرقی زندگی می کرد و هر روز مادر با او تلفنی صحبت می کرد و غیبت ناگهانی آنها خبر از حادثه ای تلخ می داد.

وقتی به خانه پدری در همدان رسید زنگ زد، کسی در را باز نکرد. با کلید یدک وارد خانه شد. بوی تعفن فضا را پرکرده بود، وقتی وارد شد با صحنه ای هولناک روبه رو شد. اجساد مادر پنجاه ساله، دو برادر سی و هشت و بیست و هفت ساله و خواهر هجده ساله اش در کنار هم قرار داشت. او بلافاصله خود را به تلفن رساند و موضوع را به پلیس اطلاع داد.

دقایقی بعد تیمی از ماموران خود را به محل حادثه در خیابان رکنی، بن بست گلزار رساندند.

بررسی های اولیه نشان می داد اعضای این خانواده به طور مرموزی جان باخته اند و سه تا پنج روز از مرگ آنها می گذرد.

هیچ آثاری از ورود به زور روی در مشاهده نمی شد که این موضوع باعث شد ماموران احتمال دهند اعضای این خانواده در صورت قتل از سوی قاتلانی آشنا به قتل رسیده و غافلگیر شده اند.

در ادامه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی همراه دادستان همدان خود را به محل حادثه رساندند. تحقیقات محلی مشخص کرد پدر این خانواده چند سال قبل فوت کرده و همسایه ها نیز مورد مشکوکی را ندیده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در این باره گفت: سلاحی که متهم یا متهمان به قتل برای کشتن اعضای این خانواده از آن استفاده کرده اند، مشخص نبوده و نوع شیئی که آنها به وسیله آن کشته شده اند در دست بررسی است و تحقیقات وسیع در این زمینه ادامه دارد.

سرهنگ رسول مرادی افزود: براساس گفته زنی که موضوع را به پلیس گزارش کرده است، خانواده وی در امر خرید و فروش گنج و عتیقه جات فعالیت داشته اند، اما همچنان تحقیقات ادامه دارد و امیدواریم با توجه به قرائن و دلایل موجود هر چه سریع تر موفق به شناسایی متهم یا متهمان به قتل و دستگیری آنها شویم. باید منتظر گزارش پزشکی قانونی درباره علت مرگ اعضای این خانواده باشیم.

پلیس اکنون فرضیه قتل در جریان معامله اشیای عتیقه را مطرح کرده و تحقیقات روی این شاخه ادامه دارد.

.

منبع : جام جم

ارسال دیدگاه