کد خبر : 527282

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ زمان : ۴:۰۰

مرگ فجیع زن ۸۰ ساله در بازگشت از عروسی

زن ۸۰ ساله‌ای در یکی از روستاهای تربت حیدریه به طرز فجیعی به قتل رسید. جسد این زن روستایی که صدیقه نام داشت و اهل روستای صومعه بود صبح روز پنجشنبه دوم مهرماه داخل خانه‌اش پیدا شد.  ساعت ۱۰:۱۲ صبح بود که گزارش قتل این زن به پلیس ۱۱۰ اعلام شد. مأموران کلانتری ۱۲ تربت […]

زن ۸۰ ساله‌ای در یکی از روستاهای تربت حیدریه به طرز فجیعی به قتل رسید.

جسد این زن روستایی که صدیقه نام داشت و اهل روستای صومعه بود صبح روز پنجشنبه دوم مهرماه داخل خانه‌اش پیدا شد.  ساعت ۱۰:۱۲ صبح بود که گزارش قتل این زن به پلیس ۱۱۰ اعلام شد. مأموران کلانتری ۱۲ تربت حیدریه در پی این گزارش بلافاصله خود را به محل رساندند.

با کشف جسد با دستور بازپرس امیری کارآگاهان وارد عمل شدند و در بررسی‌های اولیه پی بردند صدیقه به تنهایی زندگی می‌کرد و شب پیش از حادثه جنایت نیز در مجلس عروسی یکی از اقوام خود بود که پس از برگشت به خانه‌اش گروهی به خانه‌اش وارد شده‌اند.

عاملان جنایت با روسری صدیقه را خفه کرده و سپس طلا‌های او را به ارزش ۸ میلیون تومان به سرقت بردند. پیگیری خبرنگار شوک ازسرهنگ «ابوالقاسم حیدری مقدم» رئیس پلیس شهر تربت حیدریه حاکی از آن است که کارآگاهان به سرنخ‌هایی دست یافته‌اند که رازگشا خواهد بود.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه