کد خبر : 528233

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ زمان : ۱۰:۰۰

مرد گرفتار در بیابان با خوردن مورچه زنده ماند

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، یک مرد استرالیایی که به مدت ۶ روز در بیابان های این کشور گرفتار شده بود، با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت. به گزارش بی‌باک،  خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، یک مرد استرالیایی که به مدت ۶ روز در بیابان های این کشور گرفتار شده بود، با خوردن مورچه از مرگ […]

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، یک مرد استرالیایی که به مدت ۶ روز در بیابان های این کشور گرفتار شده بود، با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت.

به گزارش بی‌باک،  خبرگزاری فرانسه اعلام کرد، یک مرد استرالیایی که به مدت ۶ روز در بیابان های این کشور گرفتار شده بود، با خوردن مورچه از مرگ نجات یافت. این خبرگزاری به نقل از «اندی گریتوود» رئیس پلیس گلد فیلدز در شهر «پرث» اعلام کرد «رگ فوگردی» ۶۲ ساله که هفتم اکتبر بدون آب و غذا در بیابان های دور افتاده استرالیا مفقود شده بود، با خوردن مورچه های سیاه بیابان جان خود را از تشنگی و گرسنگی نجات داد و زنده ماند.
وی در این خصوص گفت: گروه تجسس پلیس بعد از اعلام مفقودی فوگردی توسط خانواده اش، جستجو در بیابان های بسیار خشک و بی آب و علف غرب استرالیا در ۹۵۰ کیلومتری پرث را آغاز و پس از ۶ روز، او را در حالی که مورچه سیاه می خورد و حتی از گزند حیوانات وحشی نیز در امان مانده بود زنده یافتند.

ارسال دیدگاه